Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Мнениеот dejavu » 21 Окт 2016, 15:27

И аз това се чудя! А пък и едва ли някой яде чак толкова често цели яйца. В сладкиши, заливки и т.н. постоянно се ползват, но като съставка, а не като основна храна.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Мнениеот kauda » 25 Окт 2016, 11:21

dejavu написа:И аз това се чудя! А пък и едва ли някой яде чак толкова често цели яйца. В сладкиши, заливки и т.н. постоянно се ползват, но като съставка, а не като основна храна.

Това не им прави по-малко стойностите, не мисля, че има нещо лошо всеки ден да се хапват по 2-3 яйца, никой няма да се гътне, ако ги изяде.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Мнениеот Mon_ton » 28 Окт 2016, 16:07

Сега с тези полски яйца може да си починете от яйчните диети. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Мнениеот roksana » 31 Окт 2016, 10:55

Вече и на яйцата не можем да вярваме :mrgreen: Сега всяко трябва да го преглеждаме дали не е с печата от Полша. Под една или друга форма аз си ям яйца и нито ми втръсват, нито ми става нещо.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Мнениеот Kremiliya » 31 Окт 2016, 15:01

roksana написа:Вече и на яйцата не можем да вярваме :mrgreen: Сега всяко трябва да го преглеждаме дали не е с печата от Полша. Под една или друга форма аз си ям яйца и нито ми втръсват, нито ми става нещо.

Ако са преминали топлинна обработка, най-много да постоиш в тоалетната, опасно е ако ги ядеш по-сурови. Относно печата, малко разум трябва да си по-адекватен и да проверяваш яйцата, преди да ги ядеш, точно в момента.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Мнениеот Pipilota » 03 Ное 2016, 14:40

оставете ги тея заразени яйца. ;) Кажете, вие като сте на диета до колко яйца си позволявате на ден? Аз горе долу хапвам по 2 яйца и не знам дали е добре като количество. Когато реша да се храня по по правилата, хапвам честно за вечеря омлет от 2 яйца, с чушка, лук и парченца домат. В комбинация със зелена салата и филийка хляб. Дали е множко? :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Мнениеот Bambaa » 09 Ное 2016, 10:28

Pipilota написа:оставете ги тея заразени яйца. ;) Кажете, вие като сте на диета до колко яйца си позволявате на ден? Аз горе долу хапвам по 2 яйца и не знам дали е добре като количество. Когато реша да се храня по по правилата, хапвам честно за вечеря омлет от 2 яйца, с чушка, лук и парченца домат. В комбинация със зелена салата и филийка хляб. Дали е множко? :roll:


на мен ми изглежда напълно достатъчно и в реда на нещата, според мен не правиш престъпление с тази вечеря :smile: . Аз щях и сирене да сложа, но сигурно това няма да е диетично.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Мнениеот Локумът » 09 Ное 2016, 11:54

На мен границата ми е от 2 яйца на ден, и гледам да не я прекрачвам, не за друго, ами за да си браня и ежедневното разнообразие
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Мнениеот valia.st » 07 Дек 2016, 09:19

задължително

иначе обожавам яйцата сварени и на очи и ги консумираме по няколко пъти в седмицата
valia.st
 
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Ное 2016, 11:27

Re: Имат ли място яйцата в ежедневното ни меню или диета?

Мнениеот Mon_ton » 07 Дек 2016, 09:29

Нали протеините са много полезни при сваляне на килограми, полезно и вкусно!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта