Разликите между Преди и Сега в заобикалящия ни свят...

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Разликите между Преди и Сега в заобикалящия ни свят...

Мнениеот kauda » 07 Фев 2017, 15:21

bojo_kolev написа:Сега повече ми харесва, много повече възможности има в наше време, въпрос на възползване :wink: .

Друг е въпросът как ще се възползваш от възможностите, някои вземат само лошото и после се оплакват, че животът им минава през екраните... въпрос на светоусещане.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Разликите между Преди и Сега в заобикалящия ни свят...

Мнениеот mamina » 07 Фев 2017, 23:17

То повечето са лоши рабити в сегашния живот. Добрите със свещ трябва да ги търсиш, ама пък затова са по-ценни и хубави :smile: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Разликите между Преди и Сега в заобикалящия ни свят...

Мнениеот Pipilota » 11 Фев 2017, 11:42

mamina написа:То повечето са лоши рабити в сегашния живот. Добрите със свещ трябва да ги търсиш, ама пък затова са по-ценни и хубави :smile: .

Ееее, как можа това да го кажеш? Кое е лошото в сегашния свят? Почивки по света, огромен избор от неща, коитоможеш да си купиш, огромен избор от спорт, в който да участваш, различни мероприятия с неполитическа цел, семинари, забавления, безплатни и платени, училищни различни курсове, свободно учене на чужд език, възможност за реализация по целия свят, огромно разнообразно количество храна, възможност да се свържеш с целия свят с едно копче... не знам с каква свещ ги търсиш ти, всичко е до желание да видиш хубавото, не да ререш по татюво време.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Разликите между Преди и Сега в заобикалящия ни свят...

Мнениеот Грохот » 13 Фев 2017, 12:52

Тия разлики може да ги направи един човек, който е над 50-60 години. Сега за 10-15 години откакто съзнателно гледам на нещата, не мога да правя някакви генерални изводи, това е нищожен период.
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Разликите между Преди и Сега в заобикалящия ни свят...

Мнениеот Malina » 10 Мар 2017, 15:00

Грохот написа:Тия разлики може да ги направи един човек, който е над 50-60 години. Сега за 10-15 години откакто съзнателно гледам на нещата, не мога да правя някакви генерални изводи, това е нищожен период.

Но това го казваш ти, защото явно има ум в главата. Не виждаш ли колко деца, които изобщо не знаят какво е било тогава, милеят и говорят как им харесва, как всичко е било невероятно без изобщо да мислят и да знаят.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Разликите между Преди и Сега в заобикалящия ни свят...

Мнениеот Rali_hr » 21 Мар 2017, 16:26

Сега, преди, не е чак толкова различно, сега има повече възможности, преди имаше истинско кисело мляко, но пък нямаше шоколад, или както сега има сто вида от различни неща. Всяко време си има своите предимства и интересни неща! :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Разликите между Преди и Сега в заобикалящия ни свят...

Мнениеот Kremiliya » 21 Мар 2017, 16:55

Ми на мен сега не ми харесва това, което има тнашите деца, като забавление, като приятни занимания, всички са по телефони таблети комп'ютри телевизори и никой никакво внимание на света извън екрана, преди не беше така
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта