Правили ли сте секс в офиса???

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот delinda » 03 Окт 2011, 13:08

framar-sex.jpg
framar-sex.jpg (26.72 KiB) Прегледано 2810 пъти

Уважаеми мъже сексът в офиса вече не е мираж. Той е напълно възможен стига да спазвате някой малки правила.
Ето ги и тях:


Нуждаете се от:
Лесни за събличане дрехи
Удобно място
Мокри кърпички

Стъпка 1 Проверете за охранителни камери

Бъдете сигурни, че знаете къде се намират всичките охранителни камери в стаята за да не бъде документирана вашата лудория на запис.
Камерите обикновено се монтират на входовете и изходите на помещенията или
на места където има стока или по-ценни предмети.
Работодателите са задължени да предупреждават за наличието на камери на работното място.

Незаконно е да се поставят камери в стаите за отдих, това обикновено е сигурно място!

Стъпка 2 Дрехи за бърз секс

Дрехите с които сте облечени трябва бързо да се събличат и обличат, и да не се мачкат лесно. Така войникът в действие спестява време.

Дамите е необходимо да махнат своето червило за да не оставят своя партньор маркиран!

Стъпка 3 На заключено и спокойно място

Изберете място където да няма много движение. Ако има и заключваща врата ще е добър вариант.

Стъпка 4 Симулирайте среща
Запишете с диктофон своите гласове, симулирайки разговор. След което ги пуснете, като така колегите ще мислят, че вътре се провежда работна среща.

Подпрете вратата със стол срещу неочаквани посетители. Така ако някой ви пита, по-късно ще може да твърдите че вратата е заяла!

Стъпка 5 Почистете се

Не се връщайте на работното си място преди да се освежите. Проверете своите дрехи за следи, като например обърнати навътре яки или липсващи копчета.

Стъпка 6 Правете го късно вечер
Играйте спокойно след като изчакате всички да си тръгнат от работа. Бъдете сигурни, че преди да започнете, почистващият персонал е приключил работа си.

Стъпка 7 Дръжте си устата затворена
Дори и да ви хванат, просто кажете ”съжалявам” и се върнете към работата си.
Опитите да се обяснявате, могат само да ви докарат само по-неудобни въпроси.

Според изследване, 20% от мъжете и 8% от жените, казват , че са правили секс на работното си място.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Bella » 03 Окт 2011, 16:59

Абсолютно верни правила!!!
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Красивите жени "вдигат" нивото на мъжката концентрация

Мнениеот delinda » 04 Окт 2011, 10:58

4.jpg
4.jpg (6.67 KiB) Прегледано 2726 пъти

Не се изненадвайте, че мъжете обичат да гледат девойки по бикини дори на работното място
Учените не случайно са установили, че гледката на красиви и привлекателни жени носи удоволствие на мъжете и повишава тяхната работоспособност. Съзерцаването на моделки стимулира главния мозък, подобрява настроението и повишава концентрацията. Тези твърдения са подкрепени от данните на лондонския изследователски център. Според учените там красивите жени повишават интелектуалното ниво на мъжкия пол. 31 % от мъжете разглеждат снимки на атрактивни жени на работното място. Те са споделили, че съзерцаването на женски прелести увеличава желанието им за работа, стимулира нервната система и ги прави по-положителни настроени към живота.
Мъжкият организъм минава в състояние на повишен тонус и дори неприятностите и неразбирателството с колегите не може да помрачи настроението им.
Това откритие на учените е в пълен разрез с досегашните твърдения, че красивите жени пречат на мъжете да се съсредоточат и да бъдат пълноценни на работното място. Оказва се, че ако имат красива колежка и при това свободна, работоспособността на господата може да скочи двойно. Желанието да изпъкнат, за да се харесат на дамата, може да направи чудеса с всеки мъж. Това е една от причините работодателите да назначават симпатични служителки и да държат на външния им вид.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Mr-Killer » 04 Окт 2011, 14:08

и аз имам колежки.горе долу стават..ама не са като тази.иначе секс в офиса кой не е правил????? :lol: :twisted: :twisted:
Аватар
Mr-Killer
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Окт 2011, 14:03

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Margo » 05 Окт 2011, 09:30

Mr-Killer написа:и аз имам колежки.горе долу стават..ама не са като тази.иначе секс в офиса кой не е правил????? :lol: :twisted: :twisted:

И как беше...? ;)
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Green_man » 06 Окт 2011, 18:26

Секс на бюрото - яко само колежката да е яка дива кака..да разклатим и принтера
Аватар
Green_man
 
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Окт 2011, 18:11

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот SatanicMalfunctions » 07 Окт 2011, 09:13

Много пъти. Имам кожен диван и то леко разкъсан от нокти в горната част, там се държат, да не паднат от крушата. :lol:
Изображение
SatanicMalfunctions
 
Мнения: 79
Регистриран на: 03 Юни 2011, 16:26

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот cioccolatini » 07 Окт 2011, 18:12

SatanicMalfunctions написа:Много пъти. Имам кожен диван и то леко разкъсан от нокти в горната част, там се държат, да не паднат от крушата. :lol:


;) Интересно! Аз кожен диван нямам, ама колегата от съседната стая има един черен :oops: Та това е една от причините, поради които си тръгвам последна от офиса! :D
Аватар
cioccolatini
 
Мнения: 11
Регистриран на: 07 Окт 2011, 18:06

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Margo » 13 Окт 2011, 14:41

cioccolatini написа:
SatanicMalfunctions написа:Много пъти. Имам кожен диван и то леко разкъсан от нокти в горната част, там се държат, да не паднат от крушата. :lol:


;) Интересно! Аз кожен диван нямам, ама колегата от съседната стая има един черен :oops: Та това е една от причините, поради които си тръгвам последна от офиса! :D

ммммм интересно, ще разкажеш ли малко повече :) Случи ли се нещо на дивана?Мек ли е?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Влюбена в колега

Мнениеот vegaa » 19 Окт 2011, 21:11

Имам страхотен съпруг,нещо не ми липсва,но............се влюбих в колега.И сега накъде?
vegaa
 
Мнения: 5
Регистриран на: 19 Окт 2011, 18:31

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта