А вие бихте ли практикували гола йога?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот niya_mazova » 15 Апр 2015, 14:48

Все ми се струва, че това не е особено познато, но мисля, че и не е много нормално :roll:
Чувам, че е особено разпространено практикуването на гола йога, дори има студия, в които се преподава специално такава, като нудистки плаж :idea: :lol:

Може и да е секси, може и наистина да повишава либидото, но пък мисля, че това е нещо твърде лично, за да става обществено достояние :roll:
naked-yoga (2).jpg
naked-yoga (2).jpg (5.67 KiB) Прегледано 1081 пъти
Въпреки, че хората казват, че било дори още по- успокояващо, смятам, че за мен по-скоро би било натоварващо практикуването на гола йога сред хора и приятели :o

Смятате ли, че голата йога може да повлияе особено ползотворно на сексуалния живот и либидото ви, а практикували ли сте такива йога пози, които да бъдат от такава полза, а гола йога? :roll:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Мади Ранчева » 15 Апр 2015, 14:56

Ужас, а ако не се делят на групи, представяте ли си за какво трябва да иде реч :shock: :shock: :shock: :shock: ама едва ли ще се навиват и мъже да ходят като се има предвид какво ги чака и как няма да могат да запазят самообладание :!: :D
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Lisica » 15 Апр 2015, 14:57

Не си представям да ходя на гола йога, много грозно ми изглежда, представям си как сме се наредили и виждаш на хората хемороидите, мерси!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот gomez123 » 15 Апр 2015, 14:59

Lisica написа:Не си представям да ходя на гола йога, много грозно ми изглежда, представям си как сме се наредили и виждаш на хората хемороидите, мерси!

Ххахахах абе вярно, че и такава гледна точка има, аз си представих далеч по-еротични сцени :lol:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Kaya » 15 Апр 2015, 15:11

Мади Ранчева написа:Ужас, а ако не се делят на групи, представяте ли си за какво трябва да иде реч :shock: :shock: :shock: :shock: ама едва ли ще се навиват и мъже да ходят като се има предвид какво ги чака и как няма да могат да запазят самообладание :!: :D

Те са йоги, владеят се. Но аз не бих отишла на такава тъпотия, ще ме извиняват, толкова не мога да си извися духа, че да не ми пречи че виждам на хората и най-големите тайни! :shock: Нищо еротично не мога да си представя..
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Mon_ton » 15 Апр 2015, 15:51

Не бих се захванала с такова нещо, мен ще ме е гнус да виждам голи хора! Не знам кой би го приел за нормално, лично аз ще се напрягам и хич няма да усещам духа на йогата.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Anka » 15 Апр 2015, 15:56

А, не, дори и само да съм покрай жени или с млади голи мъже пак бих се чувствала неудобно.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Elica » 15 Апр 2015, 16:17

Лелеее, не знаех, че и такова има! Вкъщи насаме може и да е готино, но не си представям с други хора да правя такъв тип упражнения... :shock:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Апр 2015, 16:45

Е, не! :) Вярно ли!? Не знам дали бих могла да стана толкова добра йога, че да не се възмущавам на такива неща ! :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот dDedov » 28 Апр 2015, 10:37

Да гледаш готини йога мацки може и да е ок, ама някак ми идва вповече, ако са мъже, дори и на жените не смятам, че ще им е приятно!
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта