Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Мнениеот fawla » 17 Апр 2015, 14:30

Много се замислих за тази пила за ноктите, дали наистина ще е толкова ефикасна и хубава ;)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Юни 2015, 11:41

Ginger написа:Никога не съм ползвала такава, но си мисля, че и нямам нужда от нея, по-скоро е за чупливи нокти, а моите са здрави, дори прекалено здрави, не виждам смисъл от такава пила :roll:

те здравите нокти не са в гаранция, че няма да станат чупливи, а и след като са здрави не ти ли се иска да останат такива, или мислиш да пренебрегваш грижите за тях?
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Мнениеот kauda » 23 Юни 2015, 14:14

Купих си такава стъклена пила, още не съм намерила разликата, но я ползавм от скоро, надявам се наистина да спрат да ми се цепят ноктите. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Мнениеот Anka » 23 Юни 2015, 16:00

Днес и аз мисля да си взема такава пила, последно като ползвах обикновената ми направи впечатление, че много ми се наръбват ноктите и освен че не са равномерно изпилени, а и отгоре на всичкото се удебеляват накрая. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Мнениеот niya_mazova » 24 Юни 2015, 11:06

Anka написа:Днес и аз мисля да си взема такава пила, последно като ползвах обикновената ми направи впечатление, че много ми се наръбват ноктите и освен че не са равномерно изпилени, а и отгоре на всичкото се удебеляват накрая. :roll:

Изглеждат удебелени накрая, тъй като не ги изпилява от горе до долу, само там където си пилила, в общия случай това става в средата на нокътя, затова и трябва да се използват незахабени пили :idea:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Мнениеот Lisica » 14 Юли 2015, 15:08

И как разбираш дали пилата за нокти е захебена или не, на мен винаги обикновениет пили ми правят така нокътя.. :roll:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Мнениеот Fancy » 14 Юли 2015, 15:57

Lisica написа:И как разбираш дали пилата за нокти е захебена или не, на мен винаги обикновениет пили ми правят така нокътя.. :roll:

Ами дали са ти решение, купи си стъклена, а със сигурност ще разбереш, когато се захаби :idea:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Мнениеот Lisica » 15 Юли 2015, 14:06

Хаха :) Е, аз си мислих, че става въпрос за обикновената пила и се зачудих имам такава и не съм усетила захабяването й, а сигурно го има. :) Мисля да си взема стъклена, да, до колкото знам са далеч по-издръжливи :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Юли 2015, 15:06

Lisica написа:Хаха :) Е, аз си мислих, че става въпрос за обикновената пила и се зачудих имам такава и не съм усетила захабяването й, а сигурно го има. :) Мисля да си взема стъклена, да, до колкото знам са далеч по-издръжливи :)

Поне са много красиви стъклените пили за нокти, така че не пречи да си вземеш, може би наситина са по-специални и по-готини! :) Пробвай, няма как да се знае само от чуждите мнения! :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Наистина ли е по-добра стъклената пила за нокти?

Мнениеот веселказасмяна » 15 Юли 2015, 16:02

marsu написа:
Lisica написа:Хаха :) Е, аз си мислих, че става въпрос за обикновената пила и се зачудих имам такава и не съм усетила захабяването й, а сигурно го има. :) Мисля да си взема стъклена, да, до колкото знам са далеч по-издръжливи :)

Поне са много красиви стъклените пили за нокти, така че не пречи да си вземеш, може би наситина са по-специални и по-готини! :) Пробвай, няма как да се знае само от чуждите мнения! :)

А и не са милиони, в магазините за левче са по лев да кажем :idea:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта