Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Мнениеот Lilly_milly » 16 Апр 2015, 16:27

Все по-често си задавам въпроса, дали хората стават по-несъобразителни или аз започнах да им обръщам повече внимание :?: :!:
Имам една колежка леля Данче, тя скоро дойде в нашия раздел и не се познавахме много добре, но за съжаление се опознахме и то прекалено добре!

На всичкото отгоре открихме дружно, че не си маха окосмяването под мишниците и ние се чудихме защо така кофти мирише в стаята, но поне тази загадка е разрешена! Това е едно от най-гнусните неща, с които са ме дразнили хората, другото е дразнещо е това движение, което си прави постоянно, така за спорта :evil:
picking.jpg
picking.jpg (21.44 KiB) Прегледано 851 пъти
Сигурно съм започнала да се впечатлявам прекалено много, но искрено ме погнусяват тези неща, изключително дразнещи са за мен! Не зная как да се справям с тази нашата леля Данче и защо толкова ми прави впечатление? :roll:

А вие с какви неща сте се сблъсквали и кои са най-гнусните от тях? И когато нещо ви прави особено впечатление, намирате ли начин да кажете, че меко казано, това не ви е приятно? :roll:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Мнениеот kalinka-kuku » 16 Апр 2015, 16:32

Оо, аз си имам друго любимо, на един и същи ред с космите под мишниците ми е и ползването на клечка за зъби.. чистиш, чистиш, вадиш- гледаш какво има и пак в устата.. :x :x :x
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Мнениеот mimeto90 » 16 Апр 2015, 16:34

Ооооо и секунда не бих я изтърпяла твоята леля Данчи, но едно от нещата, които много ме отвращават и то най-често се среща при мъжете е боравенето с нокътчето на кутрето във всички възможни дупчици! :evil: :evil:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Мнениеот Ginger » 16 Апр 2015, 16:36

Ужас, наистина ли все още има такива жени, мислих, че са си останали в 60-те :!: Уважавам избора на всеки човек, но когато не притеснява хората около себе си с него, а това определено пречи, но предполагам, че не се досеща, направете някакъв намек!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Мнениеот Kaya » 16 Апр 2015, 16:39

mimeto90 написа:Ооооо и секунда не бих я изтърпяла твоята леля Данчи, но едно от нещата, които много ме отвращават и то най-често се среща при мъжете е боравенето с нокътчето на кутрето във всички възможни дупчици! :evil: :evil:

И почесването по достойнството им, и н ай-готиното е, че това изобщо не ги възмущава. :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Мнениеот fawla » 16 Апр 2015, 17:00

Kaya написа:И почесването по достойнството им, и н ай-готиното е, че това изобщо не ги възмущава. :mrgreen:

:!: :!: :!: Даа, ако жена започне да го прави - нещата ще са по-различни, нали!? :evil:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Мнениеот Mon_ton » 17 Апр 2015, 10:21

Kaya написа:И почесването по достойнството им, и н ай-готиното е, че това изобщо не ги възмущава. :mrgreen:

И на мен ми е много грозно, а след като си мине покрай интимните части над дънките, после минава с пръст покрай носа, уж случайно! :x :x :x
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Мнениеот bojo_kolev » 17 Апр 2015, 11:10

Mon_ton написа:
Kaya написа:И почесването по достойнството им, и н ай-готиното е, че това изобщо не ги възмущава. :mrgreen:

И на мен ми е много грозно, а след като си мине покрай интимните части над дънките, после минава с пръст покрай носа, уж случайно! :x :x :x

Мдааа, товаа всеки го прави, обаче никой не си признава. ;)
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Юни 2015, 20:44

Толкова да мразя някой да си бърка и изобщо да си пипа пъпа! Сещам се веднъж по центъра видях един господин, дето си вървеше и си бърникаше в пъпа, идеше ми да отида и да го запукам с чантата, тоталко се отвратих!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кои са най-гнусните неща, с които ви дразнят хората?

Мнениеот Pipilota » 09 Юни 2015, 09:25

rabotnata pchela написа:Толкова да мразя някой да си бърка и изобщо да си пипа пъпа! Сещам се веднъж по центъра видях един господин, дето си вървеше и си бърникаше в пъпа, идеше ми да отида и да го запукам с чантата, тоталко се отвратих!

И аз го мразя, както и хигиенния нокът, който служи за почистване на всякакъв тип дупки!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта