Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот bojo_kolev » 17 Апр 2015, 10:51

От скоро обмислям да се женя... Всичко е много хубаво, но има един проблем. :| Приготвям наистина голяма изненада за приятелката ми, за да ѝ предложа наистина уникално, обаче това ме кара постоянно да я лъжа за някакви неща. :x Не знам заради това ли е, но от както започнах на ден по 3-4 пъти да скалъпвам по някое лъжа и съм нон стоп така: :oops:

spot_liar.jpg
spot_liar.jpg (38.43 KiB) Прегледано 711 пъти

то здравето ми започна да се влошава - получавам главоболие, сърцебиене, постоянно съм напрегнат. :roll: В никакъв случай не мога да кажа, че се притеснявам да ѝ предложа, но не искам да разкрие какво готвя и всеки ден я лъжа! :? Не знам имам ли основания да се притеснявам за здравето си или всичко е от стреса, на който съм подложен с всичките тези ежедневни лъжи. Вие как мислите, могат ли лъжите да влияят на здравето ми? Дали когато отмине всичко и здравето ми ще се върне? Не остана много до Големия ден...но вече не се издържа, Пинокио е нищожно дървено човече без нос в сравнение с мен,а и това главоболие и световъртеж ще ме побъркат още повече! :( Дали наистина лъжите ме докараха до тук? :|
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот Локумът » 17 Апр 2015, 11:31

Ускори въпросното събитие, че ще се затриеш преди това без да искаш. Всичко това, което описваш най-вероятно е тоя стрес, който те преследва в момента. :) Пък представи си накрая да ти откаже, ужас ужас... :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот qwerryyy » 17 Апр 2015, 12:01

Колкото е сладко това, че я лъжеш за такъв повод, внимавай това да не се обърне срещу теб и да породиш съмнения, особено пък и щом толкова ти личи, че и здравословно се сриваш..
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот kauda » 17 Апр 2015, 12:15

Май много си се стресирал за бъдещото предложение, внимавай да не си навредиш или организирай деня си така, че да не се налага да лъжеш твърде много защо отсъстваш, по-добре измисли една лъжа и се придържай към нея.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот fawla » 17 Апр 2015, 14:40

Е хайде предлагай ѝ най-накрая, че ще съсипеш здравето си от толкова лъжи :))
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот silver933 » 17 Апр 2015, 14:55

Е ти пък що си почнал така да се тормозиш, няма ли как да скалъпиш нещата на бързо, а трябва да отлагаш във времето?
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот dejavu » 17 Апр 2015, 15:09

Разбира се, лъжата си е лъжа, откъдето и да го погледнеш , нормално е това да ти носи стрес, а стреса болести, така че дай го по-спокойно, това ще мине и замине, а внимавай със здравето си!
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот mangusta » 22 Апр 2015, 16:29

Че лъжите влияят на здравето, влияят, но често самите мъже влияят негативно точно по този параграф, не лъжи или пък го прави по възможно по-добрия начин :idea:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот Lisica » 22 Апр 2015, 19:48

mangusta написа:Че лъжите влияят на здравето, влияят, но често самите мъже влияят негативно точно по този параграф, не лъжи или пък го прави по възможно по-добрия начин :idea:

Това си е философия лъженето, не е за всеки, човека ще си докара инфаркт за едното предложение. :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот kauda » 28 Апр 2015, 10:27

Хайде бе момко, не ѝ ли предложи на тази мома най-накрая? :) Тя да не те разкара от толкова лъжи и притеснения? :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта