Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот nefertiti » 19 Апр 2017, 17:04

vanusha написа:Вече тези рокли не ми стават и аз преминах на големи черни рокли. :lol:


Еми в един момент човек като се окръгли е по-добре да премине на големи черни рокли. Ама като се замисля по-добре да не се примиряваме с положението и да купуваме дългите рокли веднага. Това ми напомня на братовчедка ми когато напълня и имаше целулит ми разправя, няма да си купувам дълги рокли и нов гардероб - ще отслабна и ще си нося пак късите. :mrgreen: И се подложи на режим и мезотерапия и пак си върна старите стройни и слаби крачета! :grin:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Апр 2017, 20:27

Еха, браво за мотивацията на братовчедка ти! :razz: А при мен положението е такова, ч еникога не съм имала слаби крачета, хаха. Някой път носенето на къси черни рокли ме кара да се чувствам неудобно само като гледам жените с тях, в неловка делнична ситуация и като видя някоя натъкмена...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот nefertiti » 20 Апр 2017, 17:27

Е не казвай никога, не се отчайвай. Нали знаеш, че вече какви ли не неща има. Техниката се разви и с процедури или интервенции всичко се постига, ако ти е цел! :smile: Обаче е много хубаво жената да има слаби крака и да облече къса рокля + хубави обувки. Да се почувства женствена и красива, както се казва! :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот La_bomba » 21 Апр 2017, 10:27

За мен е нещото което се води Musthave! :) Малкта черна рокля, дори и от трико за мен е най-доброто решение. Удобна и приляга във всяка една ситуация.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот tinkerbell » 21 Апр 2017, 10:37

Имам страхотна черна рокля, на ръкавите и в краищата с леки пера... много е красива, но понапълнях и не я нося, за жалост :(
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Май 2017, 10:35

Купих си и аз една малка черна рокля, толкова добре стои, чудя се азщо все съм отлагала. ;) Имам спор със себе си - с черен чорапогащник или с бежов?!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот Гълъбина_55 » 30 Май 2018, 17:29

Ооо, малката черна рокля си е класика. Тя оформя по такъв начин тялото, че няма просто как да не се хареса човек в нея. И да подходяща е за повечето събития, но не и за сватба, разбира се. А колкото до това, че всяка жена трябва да има такава в гардероба, това е факт. Така че момичета, ако все още нямате малка черна рокля, сега е момента да промените това.
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот Ива Тодорова » 22 Фев 2019, 13:20

Имам и тя наистина ми е бек ъп вариант, когато предстои по-специално излизане. Винаги е подходяща, дори и да избера цветни обувки.
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот Любомира » 18 Юни 2019, 09:04

Имам, но я обличам доста рядко. Слагала съм я на едно коледно парти и на един семеен празник, по-официален и тържестввен.
Любомира
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Юни 2019, 08:59

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта