Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Мнениеот Коцева » 24 Апр 2015, 11:02

Имах нощ с много кошмари и сутринта с кафенцето реших да се поровя в този сайт и да видя какво пише относно сънищата! И в самия сайт открих интересни неща, както и във форума имаше интересни теми, но една ми направи по-особено впечатление :idea:

Понеже имах период, в който сънувах много непознати хора, не накуп, но във всеки сън главното действащо лице беше непознат за мен човек, който пък чувствах, че познавам.
Всъщност се оказа, че не е нещо кой знае какво да сънуваш непознати, но пък четох, че хиляди по света са сънували един определен човек - този :shock:
muj.jpeg
muj.jpeg (70.45 KiB) Прегледано 690 пъти
На мене доста шокиращо тази новина ми дойде, тъй като веднага се е отнесло в кръга на мистичното, някои смятат, че това е лицето на Бог и т.н. :roll: Други хора смятат, че такъв човек съществува наистина и има изключителни психологически сили :o :shock:

Та ми стана интересно дали ще можем да открием хора и в България, които са сънували този човек :roll: И кой всъщност е той, а вие виждали ли сте този непознат в сънищата си?

П.С. Не се брои ако го сънувате довечера, вече сте го виждали и вие е станал една идея по-близък и наяве :!:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Мнениеот MGB » 24 Апр 2015, 11:13

Пффф адски психарска история, ами не, не съм го виждала и се радвам, за което :D Иначе ще е интересно да се разбере дали има такъв реален човек и да се вземе интервю от него, например, за да разберат повече хора за какво иде реч, особено тези, които са го сънували! :!:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Мнениеот Mamacita » 24 Апр 2015, 11:18

М от подобна скица не мисля, че много може да се разбере кой е човекът и въпреки това явно хората, които го сънуват след това го разпознават :idea: добре, че не съм сред тях, тъй като ме притеснява това някой да бърка в главата ми!
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Мнениеот borkova » 24 Апр 2015, 13:35

Смятам, че е безумие, как въобще си спомнят хората какви сънища са сънували, да не говорим за хората в тях, но щом казват!
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Мнениеот mix_twix » 24 Апр 2015, 15:56

:shock: :shock: :shock: :shock: Мислих да напиша, че и аз съм го сънувал. :mrgreen: Ако се популяризира още повече, още повече ще го сънуват.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Мнениеот M.Tasheva » 24 Апр 2015, 16:01

mix_twix написа::shock: :shock: :shock: :shock: Мислих да напиша, че и аз съм го сънувал. :mrgreen: Ако се популяризира още повече, още повече ще го сънуват.

Мислеше да напишеш или наистина си го сънувал :roll: А то и заради това е написано, че вече няма да се брои ако си видял темата :mrgreen:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Мнениеот Pipilota » 27 Апр 2015, 11:35

Толкова се повлиявам от това, което съм видяла през деня, че довечера като нищо да го сънувам.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Мнениеот draga.mihova » 27 Апр 2015, 12:37

Pipilota написа:Толкова се повлиявам от това, което съм видяла през деня, че довечера като нищо да го сънувам.

По принцип и аз съм така, но явно не ме е впечатлило това особено щом за трети пореден ден, може би, виждам темата и все още не съм го сънувала :o :D :D
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Мнениеот Pipilota » 27 Апр 2015, 13:56

А, я разгледай по-подробно и да видиш дали няма да го сънуваш довечера. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко от вас са виждали този непознат в сънищата си?

Мнениеот mix_twix » 28 Апр 2015, 15:29

Няма да е, не можем да се повлияям! :(
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта