Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот renetka » 08 Май 2015, 12:46

Привет! Аз си пия по приблизително литър и половина джинджифил с лимон от доста време :) Обаче с лимоните трябва да се внимава ако имаш по-чувствителен стомах, както и след тях или да си измиеш зъбите или поне да се изжабуркаш с вода хубаво, защото са смърт за емайла :idea: Гледам, че и алое верата набира сила за прочистване, но аз нямам на този етап личен опит.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Andrey » 08 Май 2015, 13:03

Достатъчно е да заложите на свежите плодове и зеленчуци, а ако си намерите някоя баба, която да ви ги продава и да не ги е пръскала с нищо най-добре. Не мисля, че може да се вярва на хората по пазарите, те са си обиграни продавачи, никога не биха признали с какво пръскат и че половината им стока е внос, ако пише, че е от Полски тръмбеш :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот mix_twix » 08 Май 2015, 14:23

Ако си направите една безглутенова диета няма да си навредите изобщо на здравето и много добре ще се разтоварите от тежките зимни храни :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречиствне и отслабване?

Мнениеот annamaria » 11 Май 2015, 11:42

Аз пък пия алое - гел :) И май се отслабва от това алое. Аз не вярвах, защото не го пише на самите продукти, но факт :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречиствне и отслабване?

Мнениеот Neven498 » 11 Май 2015, 14:49

annamaria написа:Аз пък пия алое - гел :) И май се отслабва от това алое. Аз не вярвах, защото не го пише на самите продукти, но факт :)

Забелязала ли си къде сваляш? Вода ли изхвърляш или си топи мазнинките?
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречиствне и отслабване?

Мнениеот annamaria » 12 Май 2015, 13:03

Neven498 написа:
annamaria написа:Аз пък пия алое - гел :) И май се отслабва от това алое. Аз не вярвах, защото не го пише на самите продукти, но факт :)

Забелязала ли си къде сваляш? Вода ли изхвърляш или си топи мазнинките?

Общо - кила паднаха, по дрехите виждам...де да знам :roll: Аз го почнах за регулиране и защото си е бая полезно. Явно отслабването е като бонус ;)

За вода съм пила преди liquid off и едно друго на капки (сега не мога да се сетя името точно, нещо от сорта на лимфомиозит :roll: ). За liquid off-а пише, че едва ли не спомага отслабването - е при мен нямаше накова нещо :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречиствне и отслабване?

Мнениеот MGB » 12 Май 2015, 13:39

annamaria написа:
Neven498 написа:
annamaria написа:Аз пък пия алое - гел :) И май се отслабва от това алое. Аз не вярвах, защото не го пише на самите продукти, но факт :)

Забелязала ли си къде сваляш? Вода ли изхвърляш или си топи мазнинките?

Общо - кила паднаха, по дрехите виждам...де да знам :roll: Аз го почнах за регулиране и защото си е бая полезно. Явно отслабването е като бонус ;)

За вода съм пила преди liquid off и едно друго на капки (сега не мога да се сетя името точно, нещо от сорта на лимфомиозит :roll: ). За liquid off-а пише, че едва ли не спомага отслабването - е при мен нямаше накова нещо :)

А това второто помогна ли ти и то ли е?
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот renetka » 12 Май 2015, 13:57

Това на мен лично ми прилича на като за сериозни състояния със задържане на лимфа, а не за отслабване :o

Виж алоето и liquid off-a знам, че са си хранителни добавки...
И от моят джинджифил трябва да се отслабва уж :lol: И за него пише страхотни неща :)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречиствне и отслабване?

Мнениеот annamaria » 13 Май 2015, 10:32

MGB написа:А това второто помогна ли ти и то ли е?


А точно това имах предвид!
Едно шишенце изпих есента и не забелязах грам ефект :roll:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Gold » 14 Май 2015, 11:23

Последните мнения са доказателство на моята теория, че радиа и телевизии са затрупани с реклами за детоксикиращи и отводняващи добавки и продукти :roll: Не може да не сте го забелязали. Мисля, че толкова много никога не е имало...
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта