Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Мнениеот Pipilota » 13 Юли 2015, 10:16

Някой срещал ли е от този, който го рекламират, уж че било истински сок, но не съм виждала?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Мнениеот Kaya » 13 Юли 2015, 10:58

Pipilota написа:Някой срещал ли е от този, който го рекламират, уж че било истински сок, но не съм виждала?

даже не съм чувала да има нов сок, но не мисля, че ще има по-различно от това, което пиехме досега.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Мнениеот Mon_ton » 10 Авг 2015, 11:44

Този, който рекламират, най-накрая го запомних - Life, изработен е от Верея, но не съм виждала никъде по магазините, за да му прочета етикета. :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Авг 2015, 12:37

Mon_ton написа:Този, който рекламират, най-накрая го запомних - Life, изработен е от Верея, но не съм виждала никъде по магазините, за да му прочета етикета. :(

даа и аз искам да взема за малкия да му давам понякога, надявам се наситина да е по-истински, макар че реално е най-добре една сокоизтисквачка да си вземем, ама баща му се дърпа! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Мнениеот MerryPop » 10 Авг 2015, 13:10

Mon_ton написа:Този, който рекламират, най-накрая го запомних - Life, изработен е от Верея, но не съм виждала никъде по магазините, за да му прочета етикета. :(

Да, уж е истински, виждала съм по магазините, досега не съм купувала, но не вярвам да е нещо кой знае колко различно, само срока може да е по-кратък, щом се държи на хладилните витрини!
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Мнениеот Kaya » 10 Авг 2015, 13:51

не, мисля че наистина има разлика, разбира се не може да се говори за сок като този, който би си направил вкъщи, но си мисля, че е далеч по-добър избор от тези, които се продават от типа на Флорина, БББ, Куинс. :) Не съм виждала, иначе бих си взела, ти в кой магазин си виждала, в някоя голяма верига? :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Мнениеот MerryPop » 10 Авг 2015, 16:11

Kaya написа:не, мисля че наистина има разлика, разбира се не може да се говори за сок като този, който би си направил вкъщи, но си мисля, че е далеч по-добър избор от тези, които се продават от типа на Флорина, БББ, Куинс. :) Не съм виждала, иначе бих си взела, ти в кой магазин си виждала, в някоя голяма верига? :roll:

Магазинчето е квартално, въпреки че са верига, но мисля, че ги има само в нашия град, иначе предполагам и в Била се предлагат, но не съм обърнала внимание :idea:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Мнениеот S_Milenska » 10 Авг 2015, 16:37

Не вярвам тоя сок да е по-различен, може би са му прпоменили съдържанието и цената е по-различна и срока на годност и хайде вече се чини за истински сок :!:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Мнениеот Mon_ton » 01 Сеп 2015, 11:39

Все още не съм гов иждала, обаче реших, че най-добрият начин да получиш нещо истинско и качествено е добра сокоизтисквачка или робот за смутита, така че май се отказах от търсенето на каквото и да е било по магазините.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Ще си намираме ли истински сок по магазините след забраната?

Мнениеот Elica » 01 Сеп 2015, 12:12

Mon_ton написа:Все още не съм гов иждала, обаче реших, че най-добрият начин да получиш нещо истинско и качествено е добра сокоизтисквачка или робот за смутита, така че май се отказах от търсенето на каквото и да е било по магазините.

Аз предпочитам смуутита, защото се запазват така важните за плода фибри, докато ако се направи на сок това вече липсва ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта