Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Мнениеот Lyomi » 30 Апр 2015, 11:16

Много ме е яд вечер преди да си легна като видя, че е тръгнала да ми излиза някаква пъпка, особено преди важен ден! Не, че е някакво болестно състояние моето, имам само единични, но те ми стигат, за да се чувствам зле, особено, когато станат много преди цикъл :evil: :evil: :evil:
acne-face.jpg
acne-face.jpg (62.34 KiB) Прегледано 770 пъти
Чувала съм, че могат пъпките да бъдат потушавани с паста за зъби, например или пък да се купи тази съставка, която присъства в пастите за зъби и да се мажеш само с нея, но не помня как се казва! :roll: Всъщност по-скоро ми се иска да има нещо, с което бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки :idea:

Не зная какво може да се използва, не ме и интересува дали ще го купя от аптеката или ще го забъркам вкъщи, просто държа да се снабдя с нещо, което да потуши невопоявилите се пъпки, възможно по-скоро!
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Мнениеот M.Tasheva » 30 Апр 2015, 11:21

До колкото си спомня се правеше паста със счукан аспирин и малко вода, колкото на кашичка да стане и след това си го слагаш там, където ти е излязла пъпка и на сутринта се надяваш да си по-добре :idea:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Мнениеот moni.sparrow » 30 Апр 2015, 11:23

Преди време си спомням, че продаваха едни коректорчета с гел, който се слага само на пъпката и след 10мин. отмиваш, нещо такова може би ти трябва, провери по аптеките или магазините за красота, там ще те насочат към по-ефикасните!
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Мнениеот S_Milenska » 30 Апр 2015, 11:34

Ха, хитро - паста за зъби със счукан асприн. Иначе аз се мажа с крем здраве и ми минават много често пъпките преди да избият напълно, често хората не разбират, че имам такава. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Мнениеот Mamacita » 30 Апр 2015, 15:59

S_Milenska написа:Ха, хитро - паста за зъби със счукан асприн. Иначе аз се мажа с крем здраве и ми минават много често пъпките преди да избият напълно, често хората не разбират, че имам такава. :)

Хмм, а какъв е този крем Здраве, до колкото се сещам е доста мазничък, как ще помогне на пъпките да не избият :roll:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Мнениеот веселказасмяна » 30 Апр 2015, 16:58

Mamacita написа:
S_Milenska написа:Ха, хитро - паста за зъби със счукан асприн. Иначе аз се мажа с крем здраве и ми минават много често пъпките преди да избият напълно, често хората не разбират, че имам такава. :)

Хмм, а какъв е този крем Здраве, до колкото се сещам е доста мазничък, как ще помогне на пъпките да не избият :roll:

Мисля, че има и такъв за кожни проблеми, който не е така мазен, но съм по-склонна да си мисля, че им помага да зараснат, а не толкова да не избиват :idea: то като тръгне да бере, върви го спирай :D
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Мнениеот sofi_black » 04 Май 2015, 16:12

Понякога, когато е по-зле си слагам ихтиол, но не винаги се изчиства, тъй като знаете цвета му, предполагам
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Мнениеот magsy » 04 Май 2015, 16:14

Аз съм много доволна от крема "Здраве" и го препоръчвам. Освен за пъпки, помага и за ранички , екземи , изгаряния. Преди няколко дни много лошо си опръсках шията и по надолу със сгорещено олио , докато правих вечеря :D мазах се със " Здраве" 2-3 дни и дори нямам белег или петна от изгореното.. Имам и двете форми на крема, по често използвам меката форма, но съм доволна и от двете. Хубаво е да си го имаш ! ;)
magsy
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Май 2015, 16:03

Re: Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Мнениеот Lisica » 04 Май 2015, 20:42

Каква е тази друга форма на крем здраве, аз знам само онзи белия с много цинк вътре,който оставя бели следи. Друг варинат не знам, може би този бебешкия, който сега стана модерен?
20120317152730zdrave.jpg
20120317152730zdrave.jpg (61.8 KiB) Прегледано 630 пъти
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как бързо можем да потушим новопоявилите се пъпки?

Мнениеот S_Milenska » 27 Юни 2015, 11:58

Аз ползвам точно този на здраве, когато имам пъпки или някакви раздразнения по кожата, лично аз съм много доволна от него. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта