Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Мнениеот ramimni » 30 Апр 2015, 15:05

Спомняте си предполагам карираните ризи, които в последните години започнаха да се завръщат, а когато излязоха бяха тотален хит! :idea:

Сетих се и за периода, в който чарлстона беше нещо повече от мода, е, май и при него се чувства завръщането, но може би едно от най-любимите неща от миналото, което бих сложила отново, това са късите потничета!!! Да живеят :arrow:
7D9319895.png
7D9319895.png (164.51 KiB) Прегледано 1342 пъти
Вие затъжили ли сте се за модерните неща от миналото и кое от тях бихте си сложили отново, но не просто от носталгия за отминалото време, а заради това, че ви харесва самата дреха или грим? :roll:

Споделете кои от модерните неща от миналото бихте си сложили, като не става въпрос само за дрехи, а за грим, аксесоари, каквото ви дойде наум :!:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Мнениеот donni » 30 Апр 2015, 15:08

Имам чувство, че никога не съм спирала да нося каре, но пък колко ми липсва този цветен грим като на тази мацка!
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Мнениеот Mamacita » 30 Апр 2015, 15:16

Имам голяма слабост и винаги съм имала към гащеризоните, а виждам, че и те се завръщат, щастлива съм от това :lol:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Мнениеот Harmony » 30 Апр 2015, 16:19

Много готина мацка, ramimni, си ни избарала :) Иначе много се радвам на цветния грим, който май сте споменали и по-точно на цветните мигли :idea:
hqdefault.jpg
hqdefault.jpg (9.6 KiB) Прегледано 1324 пъти
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Мнениеот sofi_black » 04 Май 2015, 13:40

Мда, определено ми е мъчно за късите потничета, но виж и това, завръщат се! :)
jeans.jpg
jeans.jpg (8.64 KiB) Прегледано 1266 пъти
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Мнениеот rose_92 » 07 Май 2015, 20:49

Ооо аз винаги нося чарлстон или прави панталони, не обичам тези, които масово се носят и са прилепнали по крака и очертават всички недостатъци - аз не мога да се възприема в такива панталони и смятам, на много жени не им стоят добре, но ги носят щото така е модерно..
Иначе винаги съм харесвала гащеризоните - даже тая година си купих един много як дънков - първия ми от може би 10 години, търся си и черен пак с по-разширени крачоли надолу, а такива малко трудно се намират..Късите потничета са много яки ама аз едва ли бих излезнала така по улиците щото не смятам, че имам перфектен корем, който е за показване. :lol:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Мнениеот Lollipop » 08 Май 2015, 10:07

Аз също харесвам чарлстон и винаги съм го харесвала, разбира се! В много случаи панталон с висока талия стои по-добре, прибира паласките, иначе се разплуват навсякъде. Харесват ми и къдравите коси, които бяха на мода преди :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Мнениеот lini_leni » 10 Май 2015, 16:51

И аз харесвам страшно много правите панталони, чалстона ми идва в повече, но правите панталонки могат да бъдат както спорт, така и да те правят много елегантна, а на мен много любимо от онова време ми остана блясъка като цяло и щурите цветове, за нещастие все по-рядко мога да оглека нещо такова, нооо.... ми е много любимо!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Мнениеот Harmony » 13 Май 2015, 11:14

На мен много ми допадат и ретро банските, сетих се за това, понеже панталонките, с които е мацката от първата снимка малко напомнят на тях, много ми се иска да си взема, но сякаш са повече за пул парти, а не толкова да отидеш на плаж с такъв, реално коремчето ти остава бяло!
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Кои модерни неща от миналото бихте си сложили отново?

Мнениеот magda » 20 Май 2015, 10:45

Harmony написа:На мен много ми допадат и ретро банските, сетих се за това, понеже панталонките, с които е мацката от първата снимка малко напомнят на тях, много ми се иска да си взема, но сякаш са повече за пул парти, а не толкова да отидеш на плаж с такъв, реално коремчето ти остава бяло!

Даа, адски готини са, но са скъпи, само заради идеята, че са ретро, а и са модерни... адски модерни!
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта