Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот Lisica » 18 Май 2015, 15:59

Ако се налага и така ще се живее, но ако имам избора и за да имам много мъже защо да не? :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот qwerryyy » 19 Май 2015, 13:45

Lisica написа:Ако се налага и така ще се живее, но ако имам избора и за да имам много мъже защо да не? :)
Да, говориш така, защото може да не ти се случи, но ако това е действителноста е отвратително!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот Lisica » 19 Май 2015, 16:03

qwerryyy написа:
Lisica написа:Ако се налага и така ще се живее, но ако имам избора и за да имам много мъже защо да не? :)
Да, говориш така, защото може да не ти се случи, но ако това е действителноста е отвратително!

Отвратително или не - положението е такова!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот pravilno » 02 Фев 2016, 15:52

Наскоро прещраквах каналите и попаднах на един канал, TLS май се казваше. Та по него точно в този момент даваха за един американец, който има 4 жени. Като знам колко е трудно на двама човека да съжителстват заедно и да се разбират, за мъж с 4 жени ми се струва направо супер невъзможно! Разбирам, че държи и на четирите, защото всяка му дава нещо различно като усещане и общуване, но как съумяват да потушават чисто човешките реакции в различни ситуации така, че да не настъпи трета световна война? Неизбежни са ревността, съревнованието, засягането на чувствата, да си отговорен и задължен към всички поравно. Иначе и четирите имат собствени къщи, деца от него и той обикаля като на въртележка :grin: За мен това е висш пилотаж!
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот Pipilota » 30 Мар 2016, 10:37

Е той явно е достатъчно разумен, за да държи жените си далеч една от друга. Интересно, те сигурно знаят за другите жени, но след като всяка си има къща, то явно не са лишени от грижи и внимание, което е достатъчно за да си живеят спокойно, а не е и предпоставка за ежедневни скандали, както когато живееш с някой мъж. Хммм, не знам кой е хитър в тая ситуация - мъжът или жените му! :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот pravilno » 30 Мар 2016, 11:20

Pipilota написа:Е той явно е достатъчно разумен, за да държи жените си далеч една от друга. Интересно, те сигурно знаят за другите жени, но след като всяка си има къща, то явно не са лишени от грижи и внимание, което е достатъчно за да си живеят спокойно, а не е и предпоставка за ежедневни скандали, както когато живееш с някой мъж. Хммм, не знам кой е хитър в тая ситуация - мъжът или жените му! :lol:


И на мен ми се струва, че в такава ситуация "най-потърпевшият" е мъжът. Той постоянно трябва да обгрижва всички, щом е избрал да има толкова жени. В Америка има цели щати, където има големи общности от мормони, за които това е начин на живот, и това не е нещо ново за американците. Въпреки това и те се стряскат от такива семейства.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот fawla » 31 Мар 2016, 09:35

След като сам се е насадил на пачи яйца е нормално да се старае да си живее живота, който е избрал. Аз не бих преживяла с толкова много жени около себе си или пък мъже, за да бъдем едно задружно голямо семейство:)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот analizatorka » 06 Апр 2016, 09:04

Някой път с един ни е трудно да се оправим, какво остава за повече мъже :lol: ! Сигурно е много изморяващо и изхабяващо нервите да "тъчеш" на два или повече стана!
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот qwerryyy » 03 Юни 2016, 09:51

fawla написа:След като сам се е насадил на пачи яйца е нормално да се старае да си живее живота, който е избрал. Аз не бих преживяла с толкова много жени около себе си или пък мъже, за да бъдем едно задружно голямо семейство:)

Изживяване ще е, то не са само ежедневни нужди, чисто сексуално, ами отгоре на всичкото има и други като духовни потребности, които също трябва да се изпълняват. ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот Bambaa » 03 Юни 2016, 10:07

Аз не мога да живея по този начин. Все ще възникват ситуации, където ще се чудиш как да угодиш на всички, а това е невъзможно. Пък и не си представям да тръгна под ръка с единия и другия си мъж да се разхождаме :oops: .
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron