Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот Pipilota » 05 Май 2015, 09:44

Прочетох, че полигамията е вредна за здравето, но от друга страна и браковете като цяло са вредни, затова реших да не търся здравната гледна точка, а само моралната. :)
Замислих се какво ли е да живееш в такова полигамно общество, да делиш мъжа си с още 3-4 жени, да бъдеш винаги на негово разположение - по график или разписание...

poligam.jpg
poligam.jpg (26.79 KiB) Прегледано 3046 пъти

Вие как мислите, бих ли живели по такъв начин в полигамия, да делите мъжа си, или вие мъже, съгласни ли сте да имате няколко жени? Какви са ползите на полигамията? :) И най-важното одобрявате ли я? :) За мен лично е супер странно - полигамия! Ако няма чувства разбирам да се развали семейството,но да се доведе нова жена? Как жените живеят в такива условия, сигурно е ужасно! Не знам дали ще се намери някой, който да одобрява полигамията, за мен е абсолютна лудост и не бих живяла по такъв начин, ако имам избора, разбира се. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Май 2015, 10:05

За мен е обидно да деля мъжа си и той да ме пренебрегва за други жени, не мисля че е нормално, смятам, че това трябва да се прекрати, независимо религиозната практика и традиция. :!:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Май 2015, 11:14

Ако живея на такова място и съм израснала с това съзнание и разбиране, че мъжът има 10 жени, то сигурно ще го намирам за нещо нормално и няма да избягам. :) Но сега не бих се хванала на хорото, не знам за мъжа ми, но аз лично още една жена с настроения няма да понеса. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот silver933 » 05 Май 2015, 11:45

Абсурд! Категорично НЕ!
Не мога да понеса още жени с капризи, оплаквания, сърдене и фасони, абсурд! Не ги знам мъжете, за които това е нормално жените им трябва да са или яко под чехъл или да са дебилоустойчиви! :?: :?: :?:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот Kaya » 05 Май 2015, 14:34

Не бих се съгласила на такава връзка, разбира се, как ще деля мъжа си с още няколко жени и ще се съобразявам с техните изисквания и желания, абсурд!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Май 2015, 14:56

silver933 написа:Абсурд! Категорично НЕ!
Не мога да понеса още жени с капризи, оплаквания, сърдене и фасони, абсурд! Не ги знам мъжете, за които това е нормално жените им трябва да са или яко под чехъл или да са дебилоустойчиви! :?: :?: :?:

:lol: :lol: :lol: :lol: А не мислиш ли от сексуална гледна точка няма ли да си по-облагодетелстван? :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот qwerryyy » 07 Май 2015, 14:26

не бих се съгласила да живея по такъв начин, звучи отвратително просто!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот Lisica » 07 Май 2015, 17:24

Много гадно!!!!!!!! Не искам да си деля мъжа с няколко жени, че и по разписание едва ли не! :(
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот nadqta » 10 Май 2015, 18:03

Какво се правите всички на ощипани девойчи, че и мъжете :shock: това, както за нас секса преди брака е нещо нормално, то за тях полигамията е нещо нормално, това, че са ни оформили такова съзнание, не значи, че не е нормално и кой казва какво е нормално :evil:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Одобрявате ли полигамията - бихте ли живeли по такъв начин?

Мнениеот Pipilota » 11 Май 2015, 05:30

nadqta написа:Какво се правите всички на ощипани девойчи, че и мъжете :shock: това, както за нас секса преди брака е нещо нормално, то за тях полигамията е нещо нормално, това, че са ни оформили такова съзнание, не значи, че не е нормално и кой казва какво е нормално :evil:

Споко бе... Казва кой какво е нормално според неговите разбирания, успокой се малко. :Р Ако искаш и у вас си вземете един тон мъже и жени и си правете оргии, ние не сме тръгнали с вилите да ходим да им се караме на онези с многото партньори. Дишай..издишай.... :!: :lol: :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron