Правили ли сте секс от съжаление?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Правили ли сте секс от съжаление?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Май 2015, 11:12

Скоро си говорих с една приятелка, все още необвързана и каза, че е спала с едно момче от съжаление, защото бил много нещастен и си мислил, че никога едва ли не няма да си намери отново приятелка, защото от много време бил сам, та тя го съжалила и решила да му покаже, че все още го бива. :mrgreen: Звучи ми като благородна кауза, като изключим морала.. :) И се сетих за онази сцена от Секса и града:

hqdefault.jpg
hqdefault.jpg (15.76 KiB) Прегледано 712 пъти

И крайния резултат дойде след 9 месеца. :lol:
Но все пак да се надяваме, че в този случай не се е стигнало до там. :)
Тъй че признавайте, правили ли сте секс от съжаление, защо го направихте, съжалявате ли и направо си разкажете цялата история без да се срамувате! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Правили ли сте секс от съжаление?

Мнениеот silver933 » 05 Май 2015, 11:42

Е такова чудо не съм правил, но никога не е късно, но всъщност знам ли- може мен да са ме съжалили пък да не съм разбрал :(
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Правили ли сте секс от съжаление?

Мнениеот Andrey » 05 Май 2015, 11:43

silver933 написа:Е такова чудо не съм правил, но никога не е късно, но всъщност знам ли- може мен да са ме съжалили пък да не съм разбрал :(

:mrgreen: Нали знаеш, че обикновено жената е тази, която решава дали ще има секс или не, така че може и да са ни съжалявали много пъти без да разберем, там си остава една въпросителна, на която няма да намерим отговор :(
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Правили ли сте секс от съжаление?

Мнениеот silver933 » 05 Май 2015, 11:44

Andrey написа:
silver933 написа:Е такова чудо не съм правил, но никога не е късно, но всъщност знам ли- може мен да са ме съжалили пък да не съм разбрал :(

:mrgreen: Нали знаеш, че обикновено жената е тази, която решава дали ще има секс или не, така че може и да са ни съжалявали много пъти без да разберем, там си остава една въпросителна, на която няма да намерим отговор :(

Представям си жена ми да е спала с мене от съжаление ..... :shock: Пък сега и дете имаме, тюх тюх..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Правили ли сте секс от съжаление?

Мнениеот Andrey » 05 Май 2015, 11:47

:roll: Ще ни параноясаш тук, моята нова приятелка, с която ще ставаме скоро родители.. може би реално е спала с мен от съжаление, аз бях доста бях депресиран след последната ми раздяла.. :(
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Правили ли сте секс от съжаление?

Мнениеот Kaya » 05 Май 2015, 14:28

И на мен ми се е случвало, преди много години. Най-добрият ми приятел беше девствен, а не бяхме никак малки, на по 20+ и аз го съжалих човека и така. :) Пийнахме една вечер и реших, че няма да е много зле, ако направя това добро за него. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Правили ли сте секс от съжаление?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Май 2015, 14:58

На мен лично не ми се е случвало да правя секс от съжаление, това не е като да купиш на някой закуска или хляб, защото си го съжалил, това е да си дадеш ... на заем.. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Правили ли сте секс от съжаление?

Мнениеот silver933 » 08 Май 2015, 12:11

rabotnata pchela написа:На мен лично не ми се е случвало да правя секс от съжаление, това не е като да купиш на някой закуска или хляб, защото си го съжалил, това е да си дадеш ... на заем.. :lol:

:lol: :lol: :lol: Все бях чувал някой да сравнява секса с различни неща, но със стоки от закусвалня досега не бях :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Правили ли сте секс от съжаление?

Мнениеот Rali_hr » 08 Май 2015, 12:23

Правила съм секс от съжаление, признавам си! :(
Беше ми много отдавна, лапешка история :)) Сега не бих го направила, глупаво е ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Правили ли сте секс от съжаление?

Мнениеот Andrey » 08 Май 2015, 12:48

Rali_hr написа:Правила съм секс от съжаление, признавам си! :(
Беше ми много отдавна, лапешка история :)) Сега не бих го направила, глупаво е ;)

А мъжете дали не правят секс от съжаление към вас хахах :))
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта