Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Мнениеот Rali_hr » 29 Май 2015, 13:19

qwerryyy написа:За мен наистина няма оправдание, че се полага толкова много извънреден труд, след като има толкова завършващи, които се мъчат да си намерят работа...

Всичко е за пари, но не разбирам как може да се позволява това ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Мнениеот Elica » 30 Май 2015, 22:07

То само пренатоварването да им е, а последния случай с пребитата родилка и починалото дете? отново ли да ги съжаляваме?!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Мнениеот kauda » 02 Юни 2015, 14:30

Дали се натоварват или не лекарите не мисля, че е голям проблем на пациентите, ние също обикновените хора се натоварваме на работата си, но то не означава, че ни е простено всичко, както се случва точно с лекарите, те са някакви богопомазани/
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Мнениеот Pipilota » 29 Юни 2015, 11:09

kauda написа:Дали се натоварват или не лекарите не мисля, че е голям проблем на пациентите, ние също обикновените хора се натоварваме на работата си, но то не означава, че ни е простено всичко, както се случва точно с лекарите, те са някакви богопомазани/

Така е, но за съжаление, това което правят лекарите е най-важното дали някой пациент ще излезе жив или не от болницата. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Мнениеот kauda » 29 Юни 2015, 16:21

Разбира се, но пациента каква вина носи, че лекарите не могат да си разпределят правилно работата, има толкова желаещи, да спрат да източват касата и ще имат пари и за нови кадри и за всичко.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Юни 2015, 18:48

ВИе имате ли познат лекар, да видите тяхната гледна точка, аз съм сигурна, че има и доста нормални лекари, жалко, че гнилите ябълки са повече и развалят доброто име на всички лекари.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Мнениеот Elica » 13 Юли 2015, 16:54

Monika_Spasova написа:ВИе имате ли познат лекар, да видите тяхната гледна точка, аз съм сигурна, че има и доста нормални лекари, жалко, че гнилите ябълки са повече и развалят доброто име на всички лекари.

Необходимо ли е постоянно да проявяваме разбиране, докато наши близки и пряители умират в ръцете им?!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Мнениеот kauda » 11 Авг 2015, 14:52

На мен ми е неприятно, когато виждам добра новина за лекари, справили се добре никой не го оценя, това им е работата, еее можело и те да свършат нещо! Мисля, че и ние сме неблагодарни, не отричам, че има и лоши лекари които гледат на пациентите си като на касички, но има хора които трябва да оценим!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Мнениеот Jully » 11 Авг 2015, 15:24

kauda написа:На мен ми е неприятно, когато виждам добра новина за лекари, справили се добре никой не го оценя, това им е работата, еее можело и те да свършат нещо! Мисля, че и ние сме неблагодарни, не отричам, че има и лоши лекари които гледат на пациентите си като на касички, но има хора които трябва да оценим!

И това е гадно, наистина! Защото има м ного лекари които наистина имат призвание и работят с добро сърце, но винаги ги неоценяват.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Смятате ли, че лекарите се пренатоварват?

Мнениеот kauda » 26 Ное 2015, 16:12

Доказателство е, че ние обичаме да мразим и не оценяваме труда на другия, това е истината!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта