Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Мнениеот YoLindi » 13 Май 2015, 15:03

Представете си вашето семейство да изчезне, да смените семейството си със съседското например, да живеете по друг начин, с други хора, други деца и мъж :shock: да не бъдеш себе си, да обличаш чужди дрехи и да бъдеш всеки път различен до различното си семейство.

Мисля, че би било интересен експеримент, но пък невъзможен, въпреки това една жена се опитва да си го представи и прави цяла фотосесия
muje.jpg
muje.jpg (137.31 KiB) Прегледано 762 пъти
Интересно е как допреди малко си бил един обикновен човек, а в следващия ставаш жена на виден бизнесмен или заживяваш в катун :?

Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора, а преди да ви попитам често ли сте искали да го направите, а представяли ли сте си го? :roll:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Мнениеот sofi_black » 13 Май 2015, 15:05

Като начало не мога да си представя да бъда нечия жена, да не говорим за семейство, но е интересно да заживееш чужд живот, при всички условия е така :idea: :)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Мнениеот M.Tasheva » 13 Май 2015, 15:08

Не мисля, че трезво разсъждаващите хора ще могат да си представят такива неща, камо ли да тръгнат да го променят, твърде много обичам семейството си, за да мога да измисля, подобен сценарий, в никакъв случай, даже е по-скоро като неуважение според мен :!:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Мнениеот red_eyes » 13 Май 2015, 15:34

M.Tasheva написа:Не мисля, че трезво разсъждаващите хора ще могат да си представят такива неща, камо ли да тръгнат да го променят, твърде много обичам семейството си, за да мога да измисля, подобен сценарий, в никакъв случай, даже е по-скоро като неуважение според мен :!:

Чак пък неуважение, в кой свят живееш, все пак всичко е за снимката :idea: но и аз бих искала да си го представя, а това е възможно най-безобидния начин да го направиш :!:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Мнениеот MerryPop » 13 Май 2015, 16:11

Достатъчно харесвам живота си, за да го правя по-сложен с други семейства и драми :lol: т.е. така както си представяш щастливите моменти, неусетно може да се вкараш във филм и за лошите... фантазията ми май е твърде голяма, за да спра, когато трябва :mrgreen:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Мнениеот Pipilota » 14 Май 2015, 09:54

Бих го пробвала за малко да се разменя с някоя приятелка, ще е забавно и интересно наистина, примерно за 2 седмици (седмица е недостатъчна, защото още ще поддържаме добрите отношения). След това всеки може да си каже какво му харесва и какво не, кое му е харесало повече в "новото семейство" :))
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Мнениеот luchia@marco » 14 Май 2015, 10:30

Бих могла донякъде да се съглася с М.Tasheva, но не е чак до такава крайност. По принцип би могъл да се направи подобна смяна, а и по този начин ще може да се направи някакъв разчет на това къде грешиш и как да го поправиш в отношенията си с хората
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Мнениеот Локумът » 14 Май 2015, 13:50

Бих го сменил много ясно, интересно ще ми бъде да видя как живеят останалите хора, какви сме ние у тях и т.н. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Мнениеот annydance » 14 Май 2015, 16:50

Локумът написа:Бих го сменил много ясно, интересно ще ми бъде да видя как живеят останалите хора, какви сме ние у тях и т.н. :)

Това прозвуча грубо, аз по-скоро не, не мисля, че могат да се вземат поуки, тъй като хората са много различни, съответно отношенията и цялостната атмосфера в семейството.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Представете си да смените семейството си, да живеете по друг начин и с други хора

Мнениеот Jully » 15 Май 2015, 09:29

annydance написа:
Локумът написа:Бих го сменил много ясно, интересно ще ми бъде да видя как живеят останалите хора, какви сме ние у тях и т.н. :)

Това прозвуча грубо, аз по-скоро не, не мисля, че могат да се вземат поуки, тъй като хората са много различни, съответно отношенията и цялостната атмосфера в семейството.

Защо да не, особено пък ако искаш да помогнеш на приятел. Моя приятелка има проблеми в брака и то напълно безсмислено, според мен. Бих се сменила с нея, за да видя неговата гледна точка. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 0 госта