Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Мнениеот MerryPop » 13 Май 2015, 16:28

Видях една поредица от снимки в сайта, която ме изуми - непознати си приличат толкова много, сякаш не просто са братя и сестри, а направо близнаци :shock: :shock:

Казвали са ми приятели, че са виждали хора, които приличат на мен, но в повечето случаи аз и по-близките хора до мен, не откриваме никаква прилика :D Явно напомняме една за друга, но в никакъв случай не може да се каже, че си приличаме :idea:
Докато тук е поразителна приликата :shock: :shock:
nepoznat.jpg
nepoznat.jpg (43.13 KiB) Прегледано 1452 пъти
Странно е как въпреки отсъствието на роднинска връзка дотолкова са се примесили гените, че хората да откриват други такива, почти същите като тях, сякаш са техни близнаци :roll:

Вие познавате ли хора, които приличат на вас и смятате ли, че някъде по света е възможно да има човек, който да прилича толкова много на вас, колкото момичетата от снимката? :roll:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Мнениеот BeenieGal » 13 Май 2015, 16:33

Не мисля, че има друг такъв индивид като мене :D а какво смятате ще се случи ако всички станем като живите Барбита :D ивъъл :D
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Мнениеот borkova » 13 Май 2015, 16:36

Това си е плашещо, наистина, а дали тези момичета не са заченати ин витро :?:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Мнениеот mimeto90 » 13 Май 2015, 17:04

borkova написа:Това си е плашещо, наистина, а дали тези момичета не са заченати ин витро :?:


:o представяш ли си, това ще е ужасно брутално, но малко се съмнявам, там законите са доста по-строги, не би трябвало на това да се дължи приликата им :!:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Мнениеот Pipilota » 14 Май 2015, 09:42

Това е много странно обаче! :shock:
Никога не съм срещала някой, който прилича на мен, скоро ми казаха, че приличам на Лиляна Павлова, щях да падна, а нямаме абсолютно никаква прилика! :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Мнениеот веселказасмяна » 25 Май 2015, 16:27

Не разбирам защо хората искат да приличат на известни такива, аз ще се чувствам ужасно, като клонинг :D
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Мнениеот Slavena » 26 Май 2015, 10:35

не, никога не съм срещала такъв надявам се и да не срешна, не искам да д има и друг като мен, смятам че съм достатъчно уникална за да съм единствена.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Мнениеот LaCoquine » 26 Май 2015, 13:41

Slavena написа:не, никога не съм срещала такъв надявам се и да не срешна, не искам да д има и друг като мен, смятам че съм достатъчно уникална за да съм единствена.

Ми те и фолкпевиците така си мислят, ама не можеш да ги различиш, особено в гръб е невъзможно! :D
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Мнениеот kauda » 26 Май 2015, 15:38

:lol: :lol: :lol: Добро сравнение направи между фолк певиците и останалите фолк певици, те най-различните май са най-еднакви :(
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Срещали ли сте човек, който много да прилича на вас, а да нямате роднинска връзка?

Мнениеот ramimni » 22 Юни 2015, 16:51

kauda написа::lol: :lol: :lol: Добро сравнение направи между фолк певиците и останалите фолк певици, те най-различните май са най-еднакви :(

Хахахаха копи-пейст са си отвсякъде, няма друг начин, за да се определи тяхната визия, лошото е, че младите девойки са копи-пейст на тях и половината население от женски пол си стават копи-пейстнати :(
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта