Смятате ли мъжката брада за хигиенична, а вие имате ли?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот qwerryyy » 02 Фев 2016, 13:14

Jully написа:На мен не ми харесва, освен, че ми е грозно лицето да е покрито с косми, то не е и особено приятно. :) Жените обичаме да виждаме гладко обръснати мъже с хубава прическа.

На някои мъже даже не им отива да са много брадати. :) Зависи от лицето, обаче определено са по-зрели с брада.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот Mon_ton » 02 Фев 2016, 13:57

Вижте, вижте, кажете ми кое не ви харесва?
hipster-man2.jpg
hipster-man2.jpg (27.5 KiB) Прегледано 466 пъти

Изключително красив младеж.. :)))
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот roksana » 03 Фев 2016, 15:01

Mon_ton написа:Вижте, вижте, кажете ми кое не ви харесва?
hipster-man2.jpg

Изключително красив младеж.. :)))


Абсолютно съгласна! :grin:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот Mon_ton » 03 Фев 2016, 16:06

roksana написа:
Mon_ton написа:Вижте, вижте, кажете ми кое не ви харесва?
hipster-man2.jpg

Изключително красив младеж.. :)))


Абсолютно съгласна! :grin:

Ааа, де аз за какво говоря. :) Всичко си има момчето, какво като има малко брада, голям праз. :mrgreen: Той да ми се развява у нас по коса и по брада само.. па нека има. :oops:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот Lili_pili » 03 Фев 2016, 16:52

Наболата брада е по-готина, тази дългата е много ангажираща сякаш и не е толкова приятна на външен вид, а и събира супа.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Фев 2016, 13:56

Lili_pili написа:Наболата брада е по-готина, тази дългата е много ангажираща сякаш и не е толкова приятна на външен вид, а и събира супа.

Наболата много боде, най-добре изобщо без брада. Гладко избръснатите мъже винаги са били на мода. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот penelopa » 23 Фев 2016, 17:19

Ужасявам се от мъже с бради и мустаци. Като видя пожълтели от тютюн или с боклуци из тях/някои човешки секрети например/, ми се догажда!
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот Локумът » 23 Фев 2016, 20:01

penelopa написа:Ужасявам се от мъже с бради и мустаци. Като видя пожълтели от тютюн или с боклуци из тях/някои човешки секрети например/, ми се догажда!

Е ти какво направи, по същата логика аз мога да кажа, че не понасям да виждам жени с дълга коса. :banghead: Едно е да си мърляч, то може да си мърляч и без мустак, в това може да си сигурна. Разбира се при пушачите е доста кофти и грозно, но пък затова може да се смени брадата вместо с мустак - с козя, която пак се харесва на повечето жени. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот irka » 29 Фев 2016, 13:02

Локумът написа:
penelopa написа:Ужасявам се от мъже с бради и мустаци. Като видя пожълтели от тютюн или с боклуци из тях/някои човешки секрети например/, ми се догажда!

Е ти какво направи, по същата логика аз мога да кажа, че не понасям да виждам жени с дълга коса. :banghead: Едно е да си мърляч, то може да си мърляч и без мустак, в това може да си сигурна. Разбира се при пушачите е доста кофти и грозно, но пък затова може да се смени брадата вместо с мустак - с козя, която пак се харесва на повечето жени. :mrgreen:


Имам лоши спомени от един преподавател в университета, той беше с брада без мустаци. :mrgreen: Като видя такъв "украсен" мъж, винаги се сещам за него.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот silver933 » 30 Ное 2016, 11:32

Какво й е на брадата? Вас някой пита ли ви "Смятате ли, че женската коса е хигиенична, а вие имате ли?"
каква е разликата, все космалаци... :lol: Ако се поддържа добра хигиена, няма проблеми!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта