Смятате ли мъжката брада за хигиенична, а вие имате ли?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Смятате ли мъжката брада за хигиенична, а вие имате ли?

Мнениеот donni » 14 Май 2015, 11:33

Не помня откога не бях виждала мъжа си с брада. Беше си изградил някакъв навик всяка сутрин да се бръсне и мисля, но сега не зная дали от модата или от нещо друго се е повел, но си оставя брадата, а иначе е прилично подстриган, да кажем :D

Чувам от мои познати, че някои смятат мъжката брада за нехигиенична и от тогава не му давам да се целуват с детето, поставих ултиматум, който втори ден уж се спазва, тъй като периодично я маха, но след два дни пак е огромна :D
Дали мъжката брада наистина е толкова нехигиенична, смятате ли, че може да се задържат толкова много бактерии :roll:
Имате ли си брада и как се грижите за нея, за да бъде напълно хигиенична :roll:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот belleville » 14 Май 2015, 11:39

Колко пък да е нехигиенична, предполагам, че каквото има по кожата на лицето ни, това се задържа и по брадата, така че мисля, че си се психирала твърде много :D
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот S_Milenska » 14 Май 2015, 11:42

Не знам, със сигурност не е най-чистото място, но косата ни е същата, ако се поддържа добра хигиена - миене на лицето със сапун не виждам кое може да бъде проблем. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот dDedov » 14 Май 2015, 11:44

И аз така от време на време си пускам брада, ама не смятам, че е нехигиенично, рядко я изтърпявам, тъй като много започва да сърби
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот Snejna » 14 Май 2015, 12:03

Не харесвам мъже с бради, много е нехигиенично, това да е до лицето ти постоянно, ужас! :shock:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот Kaya » 15 Май 2015, 12:57

Смятам, че е напълно нормално да имат брада мъжете, все пак косата ни не е по-различна, тя също е доста нехигиенична, но не я махаме :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот annydance » 19 Май 2015, 13:03

Kaya написа:Смятам, че е напълно нормално да имат брада мъжете, все пак косата ни не е по-различна, тя също е доста нехигиенична, но не я махаме :)

:D Донякъде е така и съм съгласна, че мъжете с брада са секси или пък просто е модерно в момента и заради това така ни го налагат! :roll:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот qwerryyy » 19 Май 2015, 14:03

Никога не съм харесвала мъже с брада, друго е да са гладко избръснати с хубава кожа :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот nushi.kisyova » 25 Май 2015, 12:56

qwerryyy написа:Никога не съм харесвала мъже с брада, друго е да са гладко избръснати с хубава кожа :)

За съжаление повечето, които се бръснат гладко, гладко нямат много хубава кожа, заради кофти косъмчетата, които са подкожни и раздразненията при бръснене на контра :idea:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Смятате ли мъжката брада за хиенична, а вие имате ли?

Мнениеот Snejna » 04 Юни 2015, 11:15

qwerryyy написа:Никога не съм харесвала мъже с брада, друго е да са гладко избръснати с хубава кожа :)

Така е, и аз харесвам мъжът ми е да избръснат гладко, не ми харесва да ми боде, а и е грозно. Не си представям да има някаква гъста брада. :!:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron