Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Мнениеот dinkog » 14 Май 2015, 15:30

От скоро излизам с едно момиче, доста по-младо от мен и постоянно иска да правим секс. Винаги съм бил доста сексуален и активен, но приятелката ми сега иска постоянно да правим секс. Лошо няма, в началото беше много готино, но сега се премести при мен и не се случва да пропуснем вечер, постоянно сме така:

x-mn6igc-addict.jpg
x-mn6igc-addict.jpg (12.05 KiB) Прегледано 1244 пъти

Вече не ми остава време нито да гледам тв, нито да си почина, а ако ѝ откажа, започва да се сърди. Вярно, никога не съм имал толкова активен сексуален живот, толкова много секс не съм правил, но пък и с толкова малко желание не ми се е случвало досега! :roll: Не казвам, че ми е много неприятно, но е изморително и до някъде досадно, сякаш не изпитвам същото удоволствие както преди. :!:
Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е? Не знам проблемът в мен ли е, остарявам ли вече, или наистина като правим много секс ни намалява желанието и удоволствието? :?:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Мнениеот Jully » 14 Май 2015, 16:23

След като го правиш по задължение, нормално да ти е омръзнало и да ти е досадно. Няма ли как да се разберете и да не правите постоянно секс?!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Мнениеот annydance » 14 Май 2015, 16:46

Често ми се е случвало и не знаех как да се справям, а то не бяха крясъци, викове като кажа - не, съответно не продължихме много - година и половина, като през повечето време беше в чужбина.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Мнениеот zheleva212 » 18 Май 2015, 13:24

Значи сте добри приятели и нищо повече, добре е да прекратиш отношенията докато е време и да няма много надежди след това...
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Мнениеот Локумът » 18 Май 2015, 13:39

Да, разбирам те, това е като всяко нещо, ако обичаш мусака ще я ядеш 2 седмици с кеф, но после ще започне да ти омръзва. За мен не е нормално през повечето време да се търкалям в леглото с някоя дама, всичко е до време, останалия живот де ще е? :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Мнениеот Jully » 18 Май 2015, 16:16

Не мисля, че е нужно да се стига го раздяла, ако се харесвате, стига да се напаснете сексуално :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Мнениеот BeenieGal » 19 Май 2015, 10:26

Локумът написа:Да, разбирам те, това е като всяко нещо, ако обичаш мусака ще я ядеш 2 седмици с кеф, но после ще започне да ти омръзва. За мен не е нормално през повечето време да се търкалям в леглото с някоя дама, всичко е до време, останалия живот де ще е? :roll:

Съгласна съм, по някое време започва да се води единствено сексуален живот и да няма време за друго!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Мнениеот S_Milenska » 19 Май 2015, 11:35

Някои реват за секс на други им идва в повече, никога няма доволни. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Мнениеот dinkog » 19 Май 2015, 15:39

Опитвам се да се разбера с нея, но уви не се получава. Според мен е по-добре да правим секс по-рядко (3-4 пъти в седмицата), но да е с желание, отколкото по 2 пъти на ден!
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Много секс, но с малко желание, случвало ли ви се е?

Мнениеот Jully » 20 Май 2015, 11:29

Явно това не е твоят човек, след като трудно бихте се напаснали за нещо толкова важно. Бих те посъветвала да изчакаш, преди да вземеш крайни решения, още не се е наситила на любовта ти, а и ти се постарай да излизате повече ида ангажирате времето си с различни неща, от правенето на секс.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта