Кекс за вана?! Използвали ли сте?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Кекс за вана?! Използвали ли сте?

Мнениеот Snejna » 15 Май 2015, 11:51

Попаднах на това:

brulle-fery.jpg
brulle-fery.jpg (20.01 KiB) Прегледано 622 пъти

и много се впечатлих! :shock:
Изглежда много сладко това кексче и се чудя дали някой е ползвал такова за вана? От скоро у дома имаме вана и все още ѝ се радваме и използваме всякакви соли, пяна, ароматни глупости и така ;) Сега обаче видях тези кексчета и се впечатлих! Много искам да си вземем, някой от вас няколко използвал ли е?
Вярно е, че звучи много странно - кекс за вана, но изглеждат много красиво, а и ще е много весело във ваната. :lol: :lol: :lol:
Обаче се чудя как точно се използват, дали са икономични, дали се съхраняват лесно, дали не развиват много бактерии до следващото ползване?
И така Кекс за вана? :) Използвали ли сте? :D
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кекс за вана?! Използвали ли сте?

Мнениеот draga.mihova » 15 Май 2015, 12:02

Не съм убедена, че няма да го опитам преди да го пусна във ваната, изглежда невероятноооооооо... :lol: :lol: Но какъв ефект за кожата би трябвало да има :roll:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Кекс за вана?! Използвали ли сте?

Мнениеот Snejna » 15 Май 2015, 12:08

Не вярвам да имат голям ефект върху кожата, по-скоро за удоволствие, все пак във ваната всичко е киснено в собствен сос :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кекс за вана?! Използвали ли сте?

Мнениеот Kaya » 15 Май 2015, 13:00

Много е ефектно! Ние нямаме вана, но сме си обещали в летния ремонт да се опитваме да впишем една вана в покупките и ще си вземем такива кексчета.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кекс за вана?! Използвали ли сте?

Мнениеот Bambaa » 15 Май 2015, 13:03

Snejna написа:Не вярвам да имат голям ефект върху кожата, по-скоро за удоволствие, все пак във ваната всичко е киснено в собствен сос :)

С теб съм абсолютно съгласна, не зная каква е причината хората да си мислят, че ваната е нещо готино :shock:

А тези кексчета, освен че изглеждат вкусни не смятам, че могат да имат друг ефект върху нас :D Както споменах не обичам да се кисна и не знам солите и арома историите как вияят на кожата, но това кексче колко пяна да може да направи... не мога да си представя, освен ако ваната не е като детско басейнче :D
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Кекс за вана?! Използвали ли сте?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 21 Май 2015, 10:30

Оооо много жалко, че нямаме у дома вана, тея кексчета изглежда адски яки, дали не мога да ги ползвам като душ гел, направо да се натърквам с тях :roll:
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Кекс за вана?! Използвали ли сте?

Мнениеот Kaya » 21 Май 2015, 10:55

MaLkA_sLaDoRaNa написа:Оооо много жалко, че нямаме у дома вана, тея кексчета изглежда адски яки, дали не мога да ги ползвам като душ гел, направо да се натърквам с тях :roll:

:mrgreen: Сигурно няма да стане, те не са за измиване, но можеш да пробваш да слагаш по малко , да не прекалиш с концентрата :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кекс за вана?! Използвали ли сте?

Мнениеот gomez123 » 27 Май 2015, 11:29

Kaya написа:
MaLkA_sLaDoRaNa написа:Оооо много жалко, че нямаме у дома вана, тея кексчета изглежда адски яки, дали не мога да ги ползвам като душ гел, направо да се натърквам с тях :roll:

:mrgreen: Сигурно няма да стане, те не са за измиване, но можеш да пробваш да слагаш по малко , да не прекалиш с концентрата :)

Мисля, че по-скоро кексчето би изсушавало кожата, отколкото да почиства по някакъв начин :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Кекс за вана?! Използвали ли сте?

Мнениеот Snejna » 27 Май 2015, 12:01

Мисля да си взема да пробвам, само далеч от щерката :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кекс за вана?! Използвали ли сте?

Мнениеот mimeto90 » 25 Юни 2015, 13:16

Snejna написа:Мисля да си взема да пробвам, само далеч от щерката :)

Ооо да, бързо ще го налази, взе ли си го вече? :roll:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта