Чанти и обувки - как разпознавате добрата имитация от оригинала?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Чанти и обувки - как разпознавате добрата имитация от оригинала?

Мнениеот MGB » 29 Ное 2016, 11:31

Може, там повечето неща са качествени и наистина изгодно можеш да си вземеш нещо. Доста добри попадения съм имала там. Даже за дъщерята съм взимала страхотни якенца.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Чанти и обувки - как разпознавате добрата имитация от оригинала?

Мнениеот Malina » 29 Ное 2016, 12:50

MGB написа:Може, там повечето неща са качествени и наистина изгодно можеш да си вземеш нещо. Доста добри попадения съм имала там. Даже за дъщерята съм взимала страхотни якенца.

Да, може, но все пак е малко вероятно, та може и да е носено доста и да не е първа хубост. Но за чанта, тя се търкаля по земята и после и ти да я носиш..
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Чанти и обувки - как разпознавате добрата имитация от оригинала?

Мнениеот franky » 02 Дек 2016, 16:37

Да, дрехи по иди дойди, но чанта, обувки втора употреба не върви. А имитацията винаги си личи, като е евтиния, не се стараят да ги изпипват много нещата. Пък и авторско право има, ще ги глобят.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Чанти и обувки - как разпознавате добрата имитация от оригинала?

Мнениеот teodoran1 » 19 Дек 2016, 14:58

За мен няма значение дали чантата или обувките, които съм харесала са оригинални. Важен е са мен съответният модел, дали ще съответства на нуждите ми. Например миналата година си поръчах ето тези боти http://obuvkite.net/p/Damski-velureni-o ... vi-br-5133 за скромната си цена се оказаха много здрави.
Мотивация е това, което ви кара да започнете, навикът ви помага да продължите https://www.keranova.org/
teodoran1
 
Мнения: 35
Регистриран на: 07 Сеп 2016, 16:47

Re: Чанти и обувки - как разпознавате добрата имитация от оригинала?

Мнениеот Kaya » 19 Дек 2016, 15:32

Аз за зимата гледам да имат и отпред вдигнато, някаква платформа, защото иначе ми замръзват краката, а така като е по-дебела подметката, сякаш изолира повече! :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Чанти и обувки - как разпознавате добрата имитация от оригинала?

Мнениеот Fancy » 19 Дек 2016, 15:33

Аз не търся известна марка, а купувам каквото ми хареса. Разбира се, гледам хем цената да ми е по джоба, хем качеството да е на достатъчно добро ниво.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Чанти и обувки - как разпознавате добрата имитация от оригинала?

Мнениеот Anka » 07 Мар 2017, 16:32

Fancy написа:Аз не търся известна марка, а купувам каквото ми хареса. Разбира се, гледам хем цената да ми е по джоба, хем качеството да е на достатъчно добро ниво.

И аз съм така, никога не съм имала нещо марково, избирам някои марки, които и преди съм носила на достъпни за мен цени, ако съм доволна от качеството, но не се и придържам към тях задължително, а продължавам да избирам. Особено за чантите пък, изобщо не държа на никакви марки, там съм по-склонна да купя и нещо евтино, което няма да ме издържи много време.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта