Как правите секс с автомонтьор?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как правите секс с автомонтьор?

Мнениеот qwerryyy » 19 Май 2015, 14:35

Такаа, харесах си един младеж, който много добре ми ремонтира колата, обаче си личи, че между нас прехвърчат мноого искри! :mrgreen: Всичко е хубаво, обаче автомонтьорите не изглеждат така:

vin-diesel-fast-furious-7.jpg
vin-diesel-fast-furious-7.jpg (26.24 KiB) Прегледано 950 пъти

Е, по сексапил може да се спори в някои случаи, но ръцете на моя избранник ме карат много да се замисля преди да пристъпим към интимност. На вас може да ви се струва смешен въпроса ми, но всички знаете как изглеждат ръцете на автомонтьорите.. наслоена мръсотия от масло и какво ли още не... Чудя се как се процедира в този случай, все пак ръцете са доста важна част в любовната игра, но цялата тази гадост?! А те не се измиват, те си остават така, дори и да се махне малко от мръсотията, те остават пак мръсни и зацапани.. :roll: Надявам се след като ми се посмеете на въпроса ми дадете и отговор: Как правите секс с автомонтьор? :oops: :mrgreen:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как правите секс с автомонтьор?

Мнениеот dessiblond » 19 Май 2015, 14:42

Лелееее това звучи адски наелектризиращо и мисля, че си параноично вманиачена от хигиенна гледна точка :lol: ако бях на твое място щях да съм му видяла сметката досега! 8-)
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как правите секс с автомонтьор?

Мнениеот qwerryyy » 19 Май 2015, 14:47

dessiblond написа:Лелееее това звучи адски наелектризиращо и мисля, че си параноично вманиачена от хигиенна гледна точка :lol: ако бях на твое място щях да съм му видяла сметката досега! 8-)

Извинявай, ама те са мазни бе и мръсни, направо са черни, не мога да го превъзмогна това. Надявам се да има препарати или нещо... :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как правите секс с автомонтьор?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Май 2015, 14:59

Няма да прекалявате с любовната игра и ще държиш да си мие ръцете хубаво преди това, предполагам, че и той се притеснява от ръцете си. Не го прави на голям въпрос, а дерзай, за да не изтървеш момента ;)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как правите секс с автомонтьор?

Мнениеот BeenieGal » 19 Май 2015, 15:01

qwerryyy написа:
dessiblond написа:Лелееее това звучи адски наелектризиращо и мисля, че си параноично вманиачена от хигиенна гледна точка :lol: ако бях на твое място щях да съм му видяла сметката досега! 8-)

Извинявай, ама те са мазни бе и мръсни, направо са черни, не мога да го превъзмогна това. Надявам се да има препарати или нещо... :roll:

Хахаххахахахах, не се притеснявай, препарати има, но трябва известно време да не работи, за да се отмие всичко по него, но за какво ще ти е чист, като сексапилното е в това, което работи и онова, което съпътства работата му :lol: Не бих се хванала с автомонтьор точно, но пък имах подобно гадже - вечно изцапано, с което хич не беше лошо! :D
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Как правите секс с автомонтьор?

Мнениеот dinkog » 19 Май 2015, 15:36

Дерзай изобщо не се замисляй моля ви се! :)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как правите секс с автомонтьор?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Май 2015, 09:36

Тази тема е уникална! Поздравления! :mrgreen: Сега ме накара да се замисля за този въпрос, сигурно, ако съм се разгорещила с някой автомонтьор няма да се замислям за ръцете му, но си права, че са доста мръсни! На твоя място няма да му давам много да прекалява с любовната игра, ами по-бързо да минаваме по същество. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как правите секс с автомонтьор?

Мнениеот gomez123 » 20 Май 2015, 17:20

Хахахах темата си е един път, наистина, но като стана въпрос за любовната игра могат да се използват и по-чисти неща от ръцете, нали се сещате :idea: :D
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Как правите секс с автомонтьор?

Мнениеот Bambaa » 23 Май 2015, 22:52

По разсъжденията малко ми приличате на онази червенокосата от Отчаяни съпруги хаха
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как правите секс с автомонтьор?

Мнениеот Krum » 25 Май 2015, 10:25

gomez123 написа:Хахахах темата си е един път, наистина, но като стана въпрос за любовната игра могат да се използват и по-чисти неща от ръцете, нали се сещате :idea: :D

Някой гаечен ключ ли предлагаш :lol: :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта