Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Мнениеот Bambaa » 21 Май 2015, 13:59

Поради здравословни причини с приятеля ми ще се наложи да издържим 2 месеца без секс. Много се притеснявам какво ще се случи с нас, как ще се развие връзката ни без секс и как би се отразила като цяло на взаимоотношенията ни :roll:
img.jpg
img.jpg (16.66 KiB) Прегледано 9352 пъти
Отскоро сме заедно и това ме притеснява още повече, не мога да преценя дали и как ще потръгнат нещата нататък :roll: Като цяло интимна близост дава много голямо спокойствие, не мога да си представя какво ще е без нея, не казвам, че секса е всичко и все пак е притеснително без него :?

На вас как биха ви се отразили 2 месеца без секс, според вас би се отразило една по-млада двойка, а друга, която е от по-дълго време заедно? :roll:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Мнениеот borkova » 21 Май 2015, 14:02

Много зависи какво задвижва връзката ви, обикновено дамите стават по-изнервени, за мъжете нищо не зная, но е факт, че сексът е изключително важен за една нормална двойка с нормални отношения!
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Мнениеот Ginger » 21 Май 2015, 14:05

Зависи на какво ниво е стигнала връзката ви, нашата в началото беше адски бурна и смятам, че ако ни се беше случило такова нещо, нямаше как да сме все още заедно! Вярно, че по-късно се задълбочихме един в друг като хора, но ако при вас това се е случило, то няма да имате проблем страстите да почакат!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Май 2015, 14:26

Честно като видя такова нещо и ми иде да падна, сериозно. :) Аз лично никога не бих се притеснила от това нещо, какво като не се прави секс 2 месеца, като не може да издържи и да разбере, че здравето е по-важно, ами пътя да хваща. С мъжа ми по време на бременността не можехме да правим секс 9 месеца, но да ви кажа никой от нас не умря. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Мнениеот BeenieGal » 21 Май 2015, 15:04

rabotnata pchela написа:Честно като видя такова нещо и ми иде да падна, сериозно. :) Аз лично никога не бих се притеснила от това нещо, какво като не се прави секс 2 месеца, като не може да издържи и да разбере, че здравето е по-важно, ами пътя да хваща. С мъжа ми по време на бременността не можехме да правим секс 9 месеца, но да ви кажа никой от нас не умря. :roll:

При положение, че тук става дума за безобразно млади хора, :arrow: както казва една моя преподавателка, то за каква бременност говориш... т.е. вие не сте се взел предния ден преди да си забременяла, т.е. има право да се вълнува и да иска да знае какво я очаква девойката!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Май 2015, 15:31

Ами почти веднага се случиха при нас нещата, ако имахме 15 годишна връзка преди това нямаше да напиша коментара, тъй че споко малко. ;)
Не е нужно да се хвърляш веднага с рогата напред, пий си там шейка.
Казвам само, че е смешно да се притесняваш за подобно нещо, ако за някой секса е по-важен от здравето ти, което е дългосрочна "инвестиция" , то значи не си струва да се занимаваш с него, колко трябва да си плиткоумен, за да се къхариш гаджето ще ме остави ли, ако не му пусна?!?!?!??!??! Моля ви се... гаджето само това ли го вълнува - да ***?!?!? :!: :!: :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Мнениеот fawla » 21 Май 2015, 15:33

Bambaa написа:Поради здравословни причини с приятеля ми ще се наложи да издържим 2 месеца без секс. Много се притеснявам какво ще се случи с нас, как ще се развие връзката ни без секс и как би се отразила като цяло на взаимоотношенията ни :roll:
img.jpg
Отскоро сме заедно и това ме притеснява още повече, не мога да преценя дали и как ще потръгнат нещата нататък :roll: Като цяло интимна близост дава много голямо спокойствие, не мога да си представя какво ще е без нея, не казвам, че секса е всичко и все пак е притеснително без него :?

На вас как биха ви се отразили 2 месеца без секс, според вас би се отразило една по-млада двойка, а друга, която е от по-дълго време заедно? :roll:

Не съм се притеснявала заради това, случвало ни се е да не правим секс, не сме се поболели, не е тръгнал да си търси щастието другаде мъжа ми, а и винаги има начин да го задоволиш, така че не се притеснявай, а знаеш за какво говоря. :!:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Мнениеот BeenieGal » 21 Май 2015, 15:47

rabotnata pchela написа:Ами почти веднага се случиха при нас нещата, ако имахме 15 годишна връзка преди това нямаше да напиша коментара, тъй че споко малко. ;)
Не е нужно да се хвърляш веднага с рогата напред, пий си там шейка.
Казвам само, че е смешно да се притесняваш за подобно нещо, ако за някой секса е по-важен от здравето ти, което е дългосрочна "инвестиция" , то значи не си струва да се занимаваш с него, колко трябва да си плиткоумен, за да се къхариш гаджето ще ме остави ли, ако не му пусна?!?!?!??!??! Моля ви се... гаджето само това ли го вълнува - да ***?!?!? :!: :!: :!:

Никой не е казал, че не трябва да се грижиш за здравето си, но това, че във вашето семейство сте асексуални не означава, че всички са такива, на повечето хора им е тежко, особено като си пчела трябва да се сещаш, че сега е сезонът на птичките и пчеличките, не става въпрос за пускане или не :evil: :evil: :evil: :evil:
НО уважавам коментара на fawla така се прави! :)
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Май 2015, 15:50

BeenieGal написа:
rabotnata pchela написа:Ами почти веднага се случиха при нас нещата, ако имахме 15 годишна връзка преди това нямаше да напиша коментара, тъй че споко малко. ;)
Не е нужно да се хвърляш веднага с рогата напред, пий си там шейка.
Казвам само, че е смешно да се притесняваш за подобно нещо, ако за някой секса е по-важен от здравето ти, което е дългосрочна "инвестиция" , то значи не си струва да се занимаваш с него, колко трябва да си плиткоумен, за да се къхариш гаджето ще ме остави ли, ако не му пусна?!?!?!??!??! Моля ви се... гаджето само това ли го вълнува - да ***?!?!? :!: :!: :!:

Никой не е казал, че не трябва да се грижиш за здравето си, но това, че във вашето семейство сте асексуални не означава, че всички са такива, на повечето хора им е тежко, особено като си пчела трябва да се сещаш, че сега е сезонът на птичките и пчеличките, не става въпрос за пускане или не :evil: :evil: :evil: :evil:
НО уважавам коментара на fawla така се прави! :)

Защо пък той от уважение не започне нея самата да задоволява, а трябва тя да ходи да му угажда на животинските нужди. Сезонът никога не е влиял на това дали аз и моя търтей сме сексуални или не. :mrgreen: Но си вярваме, за разлика от много хора и никога пред нас не е стоял въпросът дали липсата на секс ще унищожи връзката ни. Ние имаме връзка извън леглото, нещо, което явно за теб е чуждо. Жалко! За разлика от вас, нас не ни мързи да си изграждаме връзката и на по-високо ниво от животинското. :geek:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Без секс – 2 месеца, как ще ни се отрази?

Мнениеот fawla » 21 Май 2015, 15:52

Не се карайте, всеки е прав за себе си!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта