Търся Пронтодерм за стафилококи при бебенце

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Търся Пронтодерм за стафилококи при бебенце

Мнениеот waza_azaw » 22 Май 2015, 11:09

Здравейте, търся Пронтодерм назален гел, за дете със стафилококи в носа. Използвала съм в миналото за моето детенце Бактробан, но не бяхме доволни, а и вечно го нямаше по аптеките. Тогава ми изписаха Пронтодерм гел за нос, от който резултата беше страхотен. Лекарят ни обясни, че е много по-безопасен и поради тази причина може да се прилага по колкото пъти искаме и колкото дълго поискаме. След само 1 седмица детенцето ми се оправи, но сега го издирвам отново за дете на близка приятелка. Можете ли да ми кажете откъде да го намеря? Мисля, че беше и по-евтин, заради това, че опаковката му беше много по-голяма.
waza_azaw
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Май 2015, 11:04

Търся Пронтодерм за стафилококи при бебенце

Мнениеот Sophia.G » 22 Май 2015, 11:25

Всички добри аптеки го предлагат, просто го поискай от тях. За мен това е много добър и щадящ продукти срещу всякакви инфекции в носа. Бебчето ни беше на годинка, когато се наложи да го ползваме. Педиатърът ни също го препоръча! От раз отряза проблемите с инфекцията в нослето!
Винаги имам едно в запас и помага. Купувам си го от Фрамар, по-удобно е. Да ти дам ли линк от тукашния онлайн магазин?
http://apteka.framar.bg/30047614/%D0%BF ... 0%BC%D0%BB
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: Търся Пронтодерм - назален гел, някой може ли да помогне?

Мнениеот MerryPop » 22 Май 2015, 11:36

На мен педито ми го предложи и наистина останахме доволни, дори наскоро имахме нужда за кратко от него, но за щастие всичко приключи бързо! :) :)
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Търся Пронтодерм - назален гел, някой може ли да помогне?

Мнениеот Lisica » 22 Май 2015, 11:46

Аз също съм го ползвала но за себе си и бях много доволна, по аптеките се намира лесно. Сега си държа едно шише у нас и го ползвам само като ми се появи хрема, борих се с една инфекция близо 6 месеца.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Търся Пронтодерм - назален гел, някой може ли да помогне?

Мнениеот Lili_pili » 22 Май 2015, 12:14

Не съм го ползвала, дали ще ми помогне, имам една ужасна хрема от 3 месеца ме мори, а и най-лошото е, че по-скоро не мога изобщо да дишам.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Търся Пронтодерм - назален гел, някой може ли да помогне?

Мнениеот Anka » 22 Май 2015, 13:59

Да, за стафилококи действа добре, брат ми имаше инфекция беше доста неприятно. Много ефикасно лекарство
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Търся Пронтодерм - назален гел, някой може ли да помогне?

Мнениеот waza_azaw » 22 Май 2015, 16:01

Lisica написа:го


Да ще ти помогне определено!
waza_azaw
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Май 2015, 11:04


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта