Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2015, 14:06

С моя мъж не се караме, хаха, да знам знам! :) Сега ще кажете, че няма такива същества, но ето ни нас двамата :mrgreen: Обаче виждам около мен много приятелки се оплакват за почти ежедневни кавги и скандали с половинките си, които най-често са за големи глупости! :shock:
Не знам дали хората се карата за нещо сериозно, или винаги скандалът се ражда от абсолютната глупост?!
Разбира се, сега като се замисля и ние сме се карали за глупости с моя мъж, но не повече от 2-3 пъти за 7 години, което направо не го броя, но ден през ден да се карате с половинката е гадно! :(
Казвайте и вие, какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?
От мен подробно включване след малко с моята глупост! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот Malina » 22 Май 2015, 14:16

Ооо, с моя сме шампиони по скандали за глупости. :lol: От такива за бивши гаджета (с които отдавна не се поддържа никакъв контакт) до такива за... дрехи. :) Според него съм искала да носи само дрехи, които на мен ми харесват, а на него са му неудобни. Абеее... поводи за караници да искаш. :D
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот Nightmare » 22 Май 2015, 14:29

Адски мразя да ми се повишава тон, а често се случва, просто защото той пали много бързо, което е кофти и най-често заради това се караме, тъй като той виква, аз след него, няма конкретна причина за нашите кавги, като изключим неговия тон и моята омраза към него!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2015, 14:43

При нас караниците минават главно в смях, май досега сме се 2 пъти истински и то беше за сериозна причина.
А най-голямата глупост беше за едни картофи, които обясняваше как съм сготвила с лук и тази легенда се разнасяше дълго време, докато се превърна в скандал и му казах, че ако го спомене още веднъж повече няма да му сготвя! :evil:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот Rali_hr » 22 Май 2015, 14:49

Карахме се веднъж, защото съм вървяла много бавно - аз с малкия като бебе и дъщеря ми която тогава беше на 7г. а той вървеше напред сам и безотговорно бързайки да се прибере, а аз пазеща 2 деца, едното на година, другото във вихъра си! Тогава след като няколко пъти ми направи забележка да ходя по-бързо му казах, че е нормално той да се грижи за едното дете поне, след като ги е направил. Почна се лют скандал, не съм можела да ги гледам, винаги съм се мъкнела по сто часа, разни глупости! Така се скарахме на улицата, че си хванах децата, взех такси и отидох при сестра ми и останах там една седмица, докато не дойде няколко пъти да ми се моли. Много мразя да се карам за глупости с хората!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2015, 15:26

Rali_hr написа:Карахме се веднъж, защото съм вървяла много бавно - аз с малкия като бебе и дъщеря ми която тогава беше на 7г. а той вървеше напред сам и безотговорно бързайки да се прибере, а аз пазеща 2 деца, едното на година, другото във вихъра си! Тогава след като няколко пъти ми направи забележка да ходя по-бързо му казах, че е нормално той да се грижи за едното дете поне, след като ги е направил. Почна се лют скандал, не съм можела да ги гледам, винаги съм се мъкнела по сто часа, разни глупости! Така се скарахме на улицата, че си хванах децата, взех такси и отидох при сестра ми и останах там една седмица, докато не дойде няколко пъти да ми се моли. Много мразя да се карам за глупости с хората!
Е, не вярно ли! Ама и ти добре си го подредила, заслужил си го е с подобно държание. :x
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот red_eyes » 22 Май 2015, 15:55

Тези караници за храна са ми добре познати! Понеже адски много мразя да изхвърлям храна, а на нашия не му дреме, та веднъж реши да направи бъркани яйца. Едно по едно чукваше в чаша, за да ги провери дали стават за ядене и след като ги разби реши, че някое от тях много му миришело и докато се обърна вече ги беше излял, а аз ги подуших и нищо не усетих! А след това стана страшно :lol: :lol: а и още ме е яд заради проклетите яйца :D
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот Tinki » 22 Май 2015, 15:57

Определено за глупости :)
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот moni.sparrow » 22 Май 2015, 16:24

Най-често се караме заради най-голямата глупост - майка му! :twisted: :twisted: :lol: Няма да давам примери, предполагам на всички е ясно как стоят нещата!
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Май 2015, 19:06

red_eyes написа:Тези караници за храна са ми добре познати! Понеже адски много мразя да изхвърлям храна, а на нашия не му дреме, та веднъж реши да направи бъркани яйца. Едно по едно чукваше в чаша, за да ги провери дали стават за ядене и след като ги разби реши, че някое от тях много му миришело и докато се обърна вече ги беше излял, а аз ги подуших и нищо не усетих! А след това стана страшно :lol: :lol: а и още ме е яд заради проклетите яйца :D

:lol: Не само от тъпотии се раждат великите скандали!!! Може ли такова нещо! Но да си признаем, без скандали пък е скучно, най-малкото няма да има какво да кажеш, като се събереш с приятелките. :) Моите все говорят "моят това, моят онова, мрънка ми за килограмите, мрънка ми,че не съм измила чиниите, че не съм сготвила нова манджа, ами вчерашната..." аз стоя и казвам "еми...." :)) Скука, скука.. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта