Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот MollyDolly » 25 Май 2015, 16:38

От негативно до негативно поведение, мисля че има особена разлика, в зависимост от много неща или бих подминала с пренебрежение, но ако ме настъпят много, няма как да не отреагираш, все пак това си е инстинкт за самосъхранение!
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот Jully » 15 Юли 2015, 15:47

MollyDolly написа:От негативно до негативно поведение, мисля че има особена разлика, в зависимост от много неща или бих подминала с пренебрежение, но ако ме настъпят много, няма как да не отреагираш, все пак това си е инстинкт за самосъхранение!

И аз смятам, че има голяма разлика, едно е да има някой различно мнение и да се получи негативизъм, който да рефлектира върху теб, друго е да е системна простотия ;)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот Коцева » 16 Юли 2015, 12:31

Това да не ти пука си е най-големият лек, ама не само за хората отсреща, ами и за теб, така че това май е моят съвет! ;)
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот Локумът » 16 Юли 2015, 12:56

Коцева написа:Това да не ти пука си е най-големият лек, ама не само за хората отсреща, ами и за теб, така че това май е моят съвет! ;)

Taкива съвети лесно се дават, ама трудно се изпълняват :) Айде да си признаем, че повечео мълчим като мижетурки когато някой казва нещо отрицателно за нас. :Р
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот mimeto90 » 17 Фев 2017, 18:16

Локумът написа:
Коцева написа:Това да не ти пука си е най-големият лек, ама не само за хората отсреща, ами и за теб, така че това май е моят съвет! ;)

Taкива съвети лесно се дават, ама трудно се изпълняват :) Айде да си признаем, че повечео мълчим като мижетурки когато някой казва нещо отрицателно за нас. :Р


То все ще се намери някой, който да каже нещо отрицателно, но пък трябва ли да се разправяш и да отвръщаш с махленски разправии на хора, които не те познават, но си позволяват да те коментират? Въобще да не ти пука кой какво говори, знаеш си какво представляваш и изобщо да не те интересува. Който иска да се проявява като глупав и прост човек, да се проявява, ти защо да му пречиш :wink: ?
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот Elica » 20 Фев 2017, 12:27

А защо решавате, че нещата, които се казват за вас са от хора, които не ви познават? Не може ли и близки до вас хора да имат отрицателно и негативно мнение, напълно е възможно, то даже жегва повече от това, което биха казали непознатите. Тогава какво правим.. отново мълчим,както е казал Локумът, а не е редно, всеки би следвало да се защити.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта