Колко често правите секс след появата на децата?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот silver933 » 15 Май 2017, 12:17

Наваксваме и ние като ги няма, но и вечер редовно се случва, общо взето, не е намаляла много сексуалната ни активност, въпреки двете деца, вече. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Pacienti » 13 Юни 2017, 16:30

Силвер, само така, не трябва да се лишаваме от удоволствието! :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот S_Milenska » 15 Юни 2017, 11:44

С децата рабизра се, че епо-трудно, те искат своето внимание, уморяват родителите си, но има ли желание се намира и начин. Може да е по-бързо, без дълги романтични вечери преди това и без много закачки, но когато човек иска , намира начин. Ако не се получава, значи има нещо сбъркано във връзката или просто хората са намалили сексуалното си желание. Колкото и често да се случва, ако и двамата са окей с това, то проблем няма.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Malina » 15 Юни 2017, 15:21

Вече се възобнових аи при нас сексуалните контакти, но определено не е така, както беше когато бяхме сами преди година. Може би около 1 път седмично в момента е честотата на секса в ншето семейство. Надявам се приятелят ми да го приема добре, а дане усеща липсва. Често съм изморена и заспивам по-бързо отколкото той.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот kauda » 20 Юни 2017, 15:13

Дали това е най-важното и най-лиспващото в едно младо семейство, което сега се е сдобило с един нов член? :) Дали толкова липсва на двойките секса??
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот preslavaslavova » 22 Юни 2017, 10:33

Според мен това не трябва да е водещото.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Юни 2017, 13:58

То си има спадове, когато бебето е малко, нервно и се буди по сто пъти на денонощие, майката как може да е настроена за секс? А и мъжете си мислят, че като кажат "искам секс" и жените автоматично са готови за това, без значение че до преди 5 минути са сменяли памперси и са мислили за нещо съвсем различно.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Pipilota » 22 Юни 2017, 14:36

Най-добре да се спре тази порочна дейност, така се предотвратява шанса от евентуално бъдещо зачеване. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Авг 2017, 11:28

Май след появата на децата секса е последното, за което си мислят двойките. Макар че има някои, които са като зайци и не спират да се размножават. :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот skyfly » 23 Авг 2017, 16:42

Скоро, след като станах мама почти не ни оставаше време един за друг. Дълги години изкарахме така, което и до някъде пропука нашителични отношения. Не бива да се пренебрегва проблема, защото това е проблем. Мъжете имат своите нужди и ако искаме да останем с тях за дълго, трябва да сме готови да изпълняваме своя съпружески дълг. Много ми е странно, когато някои жени кажат, че не бива правили секс с мъжа си, защото са изморени или нещо такова. Да, и аз бях така - само че съжалих, мъжът ми намери къде да прави секс. Сега никога не си позволявам умората да ме отдаличи от това да бъда на първо място жена.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron