Колко често правите секс след появата на децата?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Pacienti » 24 Сеп 2015, 15:23

Pipilota написа:
dacka85 написа:и ние мнооооого рядко откакто родих :( надявам се това да се промени но като 4е ли не ми се вярва. Не живеем сами и някак и това е пречка.

Oф,това е мноого гадно! :( И ние като живеехме със свекърите почти не правихме секс, а и като сложим и факта, че детето беше в стаята, а и цялото това напрежение, като си с тях и все не се чувстваш у дома си и нямаш усамотяване.. гадно е. Дано скоро ако планирате местене да се случи, и мъжете не обичат да са на сухо. :(

Ох, разбирам те, да живеете при родители е по-голяма пречка и от децата. Преди години живяхме няколко месеца при свекърите, не че са лоши хората, но едвам издържах. Ако можете се отделете. :!:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот nadqta » 24 Сеп 2015, 16:14

Pipilota написа:
dacka85 написа:и ние мнооооого рядко откакто родих :( надявам се това да се промени но като 4е ли не ми се вярва. Не живеем сами и някак и това е пречка.

Oф,това е мноого гадно! :( И ние като живеехме със свекърите почти не правихме секс, а и като сложим и факта, че детето беше в стаята, а и цялото това напрежение, като си с тях и все не се чувстваш у дома си и нямаш усамотяване.. гадно е. Дано скоро ако планирате местене да се случи, и мъжете не обичат да са на сухо. :(

Така е, пречките за нещо толкова просто, понякога са твърде много, което не бива да ни отдалечава, дори трябва да ни сближи, въпросът е в това как приемаме нещата и дали се говори за тях достатъчно открито!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот kalinka-kuku » 24 Сеп 2015, 16:17

МНого е неприятно като стане така, направо е ужасно! :( Наистина понякога пречките са повече, както казва nadqta, а сексът е толкова естествено нещо, но уви. А и да не се лъжем, проблемите свързани с парите също са сериозен фактор, защото те са тези, които ни дават сигурност и спокойствие.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот nadqta » 24 Сеп 2015, 17:00

marsu написа:МНого е неприятно като стане така, направо е ужасно! :( Наистина понякога пречките са повече, както казва nadqta, а сексът е толкова естествено нещо, но уви. А и да не се лъжем, проблемите свързани с парите също са сериозен фактор, защото те са тези, които ни дават сигурност и спокойствие.

Е, ако плащаш на жена си да спи с теб, може и така да е, :lol: :lol: но ако си лягаш с положителна нагласа, отдаден на човека до теб и спокоен от факта, и като оставяш финансовите неволи за следващия ден, то не би трябвало да ти влияят! ;)
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Malina » 24 Сеп 2015, 17:06

Аз се чудя защо толкова кисели идавт половината майки сутрин да оставят децата... :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот dacka85 » 24 Сеп 2015, 23:22

Lollipop написа:Чакайте сега, съвсем нормално е след раждането и двамата да са нетърпеливи отново да правят секс. Дори и да са правили до последно секс, то следват доста ограничения. Така че е в реда на нещата и двамата да го желаят, след като жената вече е възстановена от раждането, което отнема около месец - два. :) Проблемът според мен в целия пост и цялата тема е, че след появата на децата, особено м/у 1 и 3 години, когато са най-непоносими, то мъжете не приемат съпричастно ролята на майката и смятат, че тя щом стои цял ден у нас си е ок и е на инат нежеланието ѝ за секс.

Беше нетърпелив до първият път след раждането...и до там :|. Някак нещо не е както преди. Аз имам желание,но на него сякаш му е все тая. Обикновено аз поемам инициативата, но сега сам решила да чакам той да изяви желание.
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Pipilota » 25 Сеп 2015, 09:24

dacka85, a говорили ли сте с мъжа ти по този въпрос.Например моя, понякога мрънка, че не правим секс, но никога не взема той инициативата, да дойде да започне "играта". Той чака.. и мрънка. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот sofi_black » 25 Сеп 2015, 13:03

Pipilota написа:dacka85, a говорили ли сте с мъжа ти по този въпрос.Например моя, понякога мрънка, че не правим секс, но никога не взема той инициативата, да дойде да започне "играта". Той чака.. и мрънка. :mrgreen:

Подкрепям, трябва да се говори за тези неща, но хората трябва да бъдат наистина откровени в това, което казват, иначе са думи на вятъра...
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот dacka85 » 25 Сеп 2015, 14:56

Да, разбира се че сме говорили и всичко е наред. Понякога виждам или по-точно усещам,че и той си мисли за това,но сякаш не знае как да подходи, сякаш се свени.... А пък аз вече не предприемам нищо, защото преди ми е отказвал на няколко пъти и много кофти ми става така. И за да не ми е кофти вече не си ''искам''. И така....
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Pipilota » 25 Сеп 2015, 15:59

dacka85 написа:Да, разбира се че сме говорили и всичко е наред. Понякога виждам или по-точно усещам,че и той си мисли за това,но сякаш не знае как да подходи, сякаш се свени.... А пък аз вече не предприемам нищо, защото преди ми е отказвал на няколко пъти и много кофти ми става така. И за да не ми е кофти вече не си ''искам''. И така....

Мъже! А уж твърдят, че "винаги са готови", а дори не знаят как да си поискат, пък за жените е толкова уморително постоянно да им се повтаря днес може бе, може! :evil: Наистина заслужават да си стоят на сухо хаха :D
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта