Колко често правите секс след появата на децата?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот веселказасмяна » 25 Сеп 2015, 16:02

dacka85 написа:Да, разбира се че сме говорили и всичко е наред. Понякога виждам или по-точно усещам,че и той си мисли за това,но сякаш не знае как да подходи, сякаш се свени.... А пък аз вече не предприемам нищо, защото преди ми е отказвал на няколко пъти и много кофти ми става така. И за да не ми е кофти вече не си ''искам''. И така....

Бях дълго време в такава ситуация, накрая разбрах, че мъжът до мен не е само с мен, но някак почти нормално го приех, явно навреме бяхме убили всякакви чувства помежду си. Не казвам, че може да е така, споделям собствената си история :idea:
Иначе по време на този период, напълно те разбирам как се чувстваш, при мен беше по същия начин, едва ли не да му се моля, та да правим секс - да ама не! :evil: :evil:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот dacka85 » 26 Сеп 2015, 23:19

Не,не, изключено е това да има друга, но ако все пак се случи някога, нямам си представа как ще реагирам. Никога не съм попадала в подобна ситуация,но никога не е късно ! :?
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Lollipop » 28 Сеп 2015, 11:31

dacka85 написа:Не,не, изключено е това да има друга, но ако все пак се случи някога, нямам си представа как ще реагирам. Никога не съм попадала в подобна ситуация,но никога не е късно ! :?

Тогава като не става с добро вземи ти инициативата, бъди онова момиче, в което се е влюбил. Не прави секс само по план а бъди настоятелна, позволявай си дори да му пускаш ръце, когато го целуваш, не се притеснявай, че някой ще ви види. :) Да си гледат работата околните, няма да си разваляте семейството, за да държите добро име пред роднините я. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Pacienti » 28 Сеп 2015, 15:27

Lollipop написа:
dacka85 написа:Не,не, изключено е това да има друга, но ако все пак се случи някога, нямам си представа как ще реагирам. Никога не съм попадала в подобна ситуация,но никога не е късно ! :?

Тогава като не става с добро вземи ти инициативата, бъди онова момиче, в което се е влюбил. Не прави секс само по план а бъди настоятелна, позволявай си дори да му пускаш ръце, когато го целуваш, не се притеснявай, че някой ще ви види. :) Да си гледат работата околните, няма да си разваляте семейството, за да държите добро име пред роднините я. :mrgreen:

Е, чак пък пред роднините, но наистина може да е спонтанна, закачлива, палава... мъжете обичат да им обръщат внимание, някой и друг комплимент също няма да е излишен. :!:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот ramimni » 28 Сеп 2015, 16:28

Pacienti написа:
Lollipop написа:
dacka85 написа:Не,не, изключено е това да има друга, но ако все пак се случи някога, нямам си представа как ще реагирам. Никога не съм попадала в подобна ситуация,но никога не е късно ! :?

Тогава като не става с добро вземи ти инициативата, бъди онова момиче, в което се е влюбил. Не прави секс само по план а бъди настоятелна, позволявай си дори да му пускаш ръце, когато го целуваш, не се притеснявай, че някой ще ви види. :) Да си гледат работата околните, няма да си разваляте семейството, за да държите добро име пред роднините я. :mrgreen:

Е, чак пък пред роднините, но наистина може да е спонтанна, закачлива, палава... мъжете обичат да им обръщат внимание, някой и друг комплимент също няма да е излишен. :!:

Съгласна съм с Pacienti, но от друга страна и Lollipop има своето право, какво като има вкъщи някой, това означава, че трябва да стоим настрана един от друг и да се правим, че пазим благоприличие, като отвътре изгаряме един за друг или в случая поне жените сме си така... :?: :!:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Локумът » 28 Сеп 2015, 16:29

Абе, хора, тия деца нали не са се появили от нищото? :mrgreen: Да, след тяхната поява е нормално да се понамалят креватните изяви, но пък да живеете като съквартиранти с жената, си е отвратително.
На мен ми беше малко трудно да върнем практиката за орален секс. Все пак жената с тая уста децата ми целува. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот ramimni » 28 Сеп 2015, 16:32

Локумът написа:Абе, хора, тия деца нали не са се появили от нищото? :mrgreen: Да, след тяхната поява е нормално да се понамалят креватните изяви, но пък да живеете като съквартиранти с жената, си е отвратително.
На мен ми беше малко трудно да върнем практиката за орален секс. Все пак жената с тая уста децата ми целува. :lol:

Абе Локуме, ти тея деца не ги ли целуваш и майка си ли си спрял да целуваш, след като си започнал да правиш секс?! :D
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Lisandra » 28 Сеп 2015, 17:12

Локумът написа:Абе, хора, тия деца нали не са се появили от нищото? :mrgreen: Да, след тяхната поява е нормално да се понамалят креватните изяви, но пък да живеете като съквартиранти с жената, си е отвратително.
На мен ми беше малко трудно да върнем практиката за орален секс. Все пак жената с тая уста децата ми целува. :lol:

Ако така го кажеш на жена ти, съвсем ще ти откаже, само като визуализира... :)
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Локумът » 28 Сеп 2015, 19:19

Lisandra написа:
Локумът написа:Абе, хора, тия деца нали не са се появили от нищото? :mrgreen: Да, след тяхната поява е нормално да се понамалят креватните изяви, но пък да живеете като съквартиранти с жената, си е отвратително.
На мен ми беше малко трудно да върнем практиката за орален секс. Все пак жената с тая уста децата ми целува. :lol:

Ако така го кажеш на жена ти, съвсем ще ти откаже, само като визуализира... :)

Аз затова пред нея си трая, че ще се върнем пак в изходна позиция и има да се пазаря отново.. :oops: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот dacka85 » 29 Сеп 2015, 00:02

А каква вероятност има след раждането мъжът да гледа на жена си не толкова като на сексуален партньор, а като майка на детето му и домакиня???
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта