Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Мнениеот Pipilota » 28 Май 2015, 08:49

Какво значение има как ражда жената, това не мога да си го обясня, след като после отглежда живо и здраво дете има ли значение дали е родина нормално, дали е била на системи или е родила секцио? няма никакво значение, важното е какво ще свърши като майка след това, не кърменето и раждането те прави майка. :!:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Мнениеот Lisica » 29 Май 2015, 16:32

Не вярвам, че лекарствата пречат, по-скоро могат само да помогнат, за да се справят жените по-лесно с раждането.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Мнениеот Elica » 30 Май 2015, 22:06

АБсолютни глупости са това, а и за 1-2 раждания (най-много), няма опасност да останем без тази способност, не сме многодетен народ, че да се притесняваме.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Мнениеот Kaya » 01 Юни 2015, 13:22

Абе истина е, че много трябва да се внимава много с раждането! Не е шега работа, трябва да се слушат лекарите и да се вземе много сериозно това нещо.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Мнениеот Rali_hr » 01 Юни 2015, 15:13

Mon_ton написа:Аз лично се надявам да успея да родя нормално, но може би няма да избягам от системите, не съм се сещала за това да говоря с лекаря, мислих че те ускоряват процеса на раждането, а не обратно.

Много лекари продължават да подкрепят естественото раждане, макар че наистина секциото завзема доста голям процент от ражданията.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Мнениеот kalinka-kuku » 01 Юни 2015, 17:04

Не знам до колко на лекарите им е приятно да висят с часове над главата на родилката, защото е решила, че иска да роди естествено..
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Мнениеот S_Milenska » 02 Юни 2015, 08:07

marsu написа:Не знам до колко на лекарите им е приятно да висят с часове над главата на родилката, защото е решила, че иска да роди естествено..

Това им е работата, защото би следвало да са наясно, че това е естествения процес на раждането, което търпи промени във всяко време, а не да идват пияни и заляни, щото им е кеф. Не е единичен случай на починали бебета заради пиянството на лекарите, защо е необходимо това, защото ги мързи, защото са над закона, защото "жената не може да ражда"!?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Мнениеот Rali_hr » 02 Юни 2015, 09:24

Има все още лекари, които държат жените да раждат нормално, ако имат тази възможност.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Мнениеот kalinka-kuku » 03 Юни 2015, 14:39

S_Milenska написа:
marsu написа:Не знам до колко на лекарите им е приятно да висят с часове над главата на родилката, защото е решила, че иска да роди естествено..

Това им е работата, защото би следвало да са наясно, че това е естествения процес на раждането, което търпи промени във всяко време, а не да идват пияни и заляни, щото им е кеф. Не е единичен случай на починали бебета заради пиянството на лекарите, защо е необходимо това, защото ги мързи, защото са над закона, защото "жената не може да ражда"!?

То им е работата, но всеки иска и обича да се скатава от работата си, дори и ние и вие.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Вярвате ли, че жените губят способността си да раждат?

Мнениеот Snejna » 04 Юни 2015, 11:08

Аз не знам защо хората отричат предимствата на медицината в наши дни, защо е необходимо да се гърчи толкова време и жената и бебето, по време на раждането, след като това може да стане за няколко минути?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта