Възможно ли е да се премахнат твърдите мазоли и как?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Възможно ли е да се премахнат твърдите мазоли и как?

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Юли 2015, 14:02

Аз имам някакъв странен мазол и удебеляване на стъпало на възглавничките. ;)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Възможно ли е да се премахнат твърдите мазоли и как?

Мнениеот miron » 03 Сеп 2015, 13:01

marsu написа:Аз имам някакъв странен мазол и удебеляване на стъпало на възглавничките. ;)

Как се наричаше онзи нож, който се използва за изрязване н агадостите по стъпалата, използвай него :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Възможно ли е да се премахнат твърдите мазоли и как?

Мнениеот Nightmare » 12 Яну 2017, 12:27

На стъпалата редовно си жуля кожата с пила и мажа с крем и положението е добре :smile: , но на едната ръка на показалеца от вътрешната страна, точно на сгъвката, имам един мазол. Образува ми се от рязането с нож и не се маха, хем и ръцете редовно си ги мажа с крем. Бели се от време на време, но си стои все така твърдичко.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Възможно ли е да се премахнат твърдите мазоли и как?

Мнениеот miron » 08 Мар 2017, 15:45

Nightmare написа:На стъпалата редовно си жуля кожата с пила и мажа с крем и положението е добре :smile: , но на едната ръка на показалеца от вътрешната страна, точно на сгъвката, имам един мазол. Образува ми се от рязането с нож и не се маха, хем и ръцете редовно си ги мажа с крем. Бели се от време на време, но си стои все така твърдичко.

Давай и него в шкурката за петите с времето ще се повлияе. Не знам обаче колко режеш с нож, че чак имаш такъв проблем, да не ти е такава професията?
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Предишна

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта