По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Ginger » 16 Юли 2015, 11:30

Lisica написа:Най-много харча шампоан, както казах. Следващото е лосиона за тяло, на последно място слагам спиралата, кято винаги е в джоба ми :)

При мене е така с червилата, като си харесам някое и няма отърване, постоянно си слагам, явно защото много говоря :mrgreen: :mrgreen:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот qwerryyy » 16 Юли 2015, 13:23

Ginger написа:
Lisica написа:Най-много харча шампоан, както казах. Следващото е лосиона за тяло, на последно място слагам спиралата, кято винаги е в джоба ми :)

При мене е така с червилата, като си харесам някое и няма отърване, постоянно си слагам, явно защото много говоря :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: аз съм същата, гланцове за устни и червила хабя най-много постоянно си слагам, не ми харесва идеята да съм без червило!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот kauda » 16 Юли 2015, 14:00

Точно от тези неща аз никога не мога да изхабя, имам червило на 6 години (т.е. гланц за устни на Нивея), който е още на половина! Не знам някога дали ще свърши. :lol:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Lilly_milly » 16 Юли 2015, 16:11

kauda написа:Точно от тези неща аз никога не мога да изхабя, имам червило на 6 години (т.е. гланц за устни на Нивея), който е още на половина! Не знам някога дали ще свърши. :lol:

Оо тези на Нивея, особено през зимата ги ям като топъл хляб за месец и го няма, не зная защо толкова бързо свършва, може би устните ми са чувствителни :roll:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот LEILA » 17 Юли 2015, 14:49

След бременността кожата ми стана ужасна, безцветна, почти прозрачна, много грозна, тогава започнах да използвам ФДТ и установих, че свършва ужасно бързо, въпреки че си мисля, че не слагам чак толкова много :mrgreen:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Lollipop » 18 Юли 2015, 15:34

LEILA написа:След бременността кожата ми стана ужасна, безцветна, почти прозрачна, много грозна, тогава започнах да използвам ФДТ и установих, че свършва ужасно бързо, въпреки че си мисля, че не слагам чак толкова много :mrgreen:

Ооо, особено ако излизаш 2 пъти на ден и си почистваш кожата след прибиране - представям си! :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот svetlozara » 21 Юли 2015, 17:21

Аз използвам и много гланц за устни, много ми е приятно когато имам нещо на устните си :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот lussy » 22 Юли 2015, 10:27

Аз мисля, че се увличам и с балсама за коса, харесвам да ми е мекичка, а и аромата е страхотен, то май това да слагаш повечко шампоан и/или балсам не е много ок за самата коса, но ми е трудно да се отуча от този навик! :)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Slavena » 22 Юли 2015, 10:34

Няма ли да мирише еднакво ако сложиш и по-малко? :lol:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот gomez123 » 22 Юли 2015, 11:17

Slavena написа:Няма ли да мирише еднакво ако сложиш и по-малко? :lol:

Според мен просто еднакво бързо се измирисва, имам шампоан, който мирише невероятно, ама като ми изсъхне косата нищо не остава, с колкото и шампоан да съм си измила косата! ;)
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта