По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот qwerryyy » 04 Сеп 2015, 13:03

Не знам не съм се замисляла сега използвам един шамопан, който изобщо не мирише :(
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот kauda » 04 Сеп 2015, 14:28

Lilly_milly написа:
kauda написа:Точно от тези неща аз никога не мога да изхабя, имам червило на 6 години (т.е. гланц за устни на Нивея), който е още на половина! Не знам някога дали ще свърши. :lol:

Оо тези на Нивея, особено през зимата ги ям като топъл хляб за месец и го няма, не зная защо толкова бързо свършва, може би устните ми са чувствителни :roll:

Може би проблемът се крие в това, че аз изобщо не се занимавам с мазането на устните си, тази година мисля да пробвам само с кокосово масло.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот svetlozara » 12 Сеп 2015, 14:48

И аз използвам точно такъв гланц през зимата, удрям по 2-3 опаковки, какси го спестила толкова верме не знам :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот fawla » 12 Сеп 2015, 15:47

svetlozara написа:И аз използвам точно такъв гланц през зимата, удрям по 2-3 опаковки, какси го спестила толкова верме не знам :)

Голямо мазане явно пада при тебе, за не обичам когато чашите са ми мазни, използвам го на излизане от работа и когато съм навън като цяло :) Сега мисля тази зима да пробвам с кокосово масло, ако не се разтапя в чантата ми :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот S_Milenska » 14 Сеп 2015, 09:20

Сега с крема за лице доста се срещаме, и сутрн и вечер и то мажа по доста, явно ми е изсъхнала много кожата през лятото, иначе не мога да кажа кое точно харча най-много.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот luchia@marco » 14 Сеп 2015, 14:51

При мен много се харчи лосионът за тяло, затова винаги имам резервен такъв, повечето душ-гелове, колкото и приятен аромат да имат, на каквито и цени да са, просто ми съсипват кожата, адски суха става, :| затова и млеката за тяло са ми единствено спасение :idea:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Lisica » 14 Сеп 2015, 15:52

luchia@marco написа:При мен много се харчи лосионът за тяло, затова винаги имам резервен такъв, повечето душ-гелове, колкото и приятен аромат да имат, на каквито и цени да са, просто ми съсипват кожата, адски суха става, :| затова и млеката за тяло са ми единствено спасение :idea:

Пробвала ли си да замениш душгеловете със сапун на добра марка натурален?
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот svetlozara » 16 Сеп 2015, 16:31

fawla написа:
svetlozara написа:И аз използвам точно такъв гланц през зимата, удрям по 2-3 опаковки, какси го спестила толкова верме не знам :)

Голямо мазане явно пада при тебе, за не обичам когато чашите са ми мазни, използвам го на излизане от работа и когато съм навън като цяло :) Сега мисля тази зима да пробвам с кокосово масло, ако не се разтапя в чантата ми :)

Да, постоянно дории сега си слагам доста често, много ми е приятно да са ми овлажнени устните.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Slavena » 17 Сеп 2015, 13:13

Aз горе долу на 2-3 месеца сменям всичко - козметика, шампоани, всичко свършва, всеки ден използвам фон дьо тен, пудра, гланцове, червила, моливи и спирала и всичко свършва. Също лак за коса си купувам през 2 седмици, него го харча най-много.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Lilly_milly » 17 Сеп 2015, 14:41

Slavena написа:Aз горе долу на 2-3 месеца сменям всичко - козметика, шампоани, всичко свършва, всеки ден използвам фон дьо тен, пудра, гланцове, червила, моливи и спирала и всичко свършва. Също лак за коса си купувам през 2 седмици, него го харча най-много.

Какво имаш предвид, че сменяш - марката или флакона, понеже на мен в месеца веднъж ми се налага да купувам нов флакон, що се отнася до смяна на марка, обикновено става инцидентно, ако няма от нещото, което използвам. :oops:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта