По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Kaya » 17 Сеп 2015, 15:05

Какви са тези кофи използване на лак за коса, нима ви е останала коас след използвате на цял флакон лак за седмицата?! :shock:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Lollipop » 18 Сеп 2015, 11:25

Kaya написа:Какви са тези кофи използване на лак за коса, нима ви е останала коас след използвате на цял флакон лак за седмицата?! :shock:

И аз това се чудя, имам един лак, който стои от бала ми , който беше преди 10 години :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Yunona » 19 Сеп 2015, 19:43

Най-бързо ми свършват дневният крем за лице и крема/лосиона за тяло. Кожата ми е суха и "пие" много. С опаковка от крем за лице 50 мл мога да мина най-много месец и половина, чудя се на приятелки, като ми кажат, че си купуват крем на 6 месеца :) Изразходвам и прилични количества шампоан и балсам да коса. Косата ми е до раменете, не е особено гъста, мия я през ден, но имам чувството, че ако пиех шампоана, по-бавно щеше да свършва :)
Най-бавно ми върви декоративната козметика - сенки, ружове. Години изкарват и се налага да ги изхвърля, преди да са свършили докрай.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Kaya » 20 Сеп 2015, 08:28

Разбира се лосионите свършват много бързо, аз шампоан си купувам не повече от 3 пъти годишно, явно съм пестелива, не знам. ;) А тялото вече мажа с кокосово масло и освен, че е мноого по-мазно бих казала, че е и адски икономично, с едно бурканче от 8лв изкарвам доста време и се мажа с чиста съвест, а не както с лосион и друг козметичен продукт, все си викам дали не е по-добре да пропусна, отколкото ежедневно да си слалгам разни истории по кожата. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Pipilota » 21 Сеп 2015, 13:40

И ние висчки у нас сме луднали по кокосово масло, дори и тримата ми мъже се мажат! :lol: Особено най-малкия си умира от кеф и после докато не се отмирише не спира да се души хаха:)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот penny » 22 Сеп 2015, 16:33

При нас първо свършват душ-гела и пастата за зъби, не зная как си мием зъбите, но това е първото, което се налага да купя още преди да е дошла заплатата отредена за тези харчове! :!:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот YoLindi » 23 Сеп 2015, 11:13

У нас много се харчат парфюми и дезодоранти, не зная как се изпаряват толкова бързо, като се има предвид, че се къпем, не държим на това да прикриваме аромати :mrgreen: :mrgreen:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Lisica » 04 Ное 2015, 16:44

YoLindi написа:У нас много се харчат парфюми и дезодоранти, не зная как се изпаряват толкова бързо, като се има предвид, че се къпем, не държим на това да прикриваме аромати :mrgreen: :mrgreen:

и аз използвам много, в чантаат ми винаги имам, пръскам се на всяко излизане навън и преди да се върна е офиса ;)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: По какво количество използвате от различните козметични продукти?

Мнениеот Monika_Spasova » 04 Мар 2017, 18:06

С някои се хващам, че прекалявам напоследък, като например с балсама за усните, крема за лице, лосиона за тяло, мажа се по два пъти на ден, а балсамът не го оставям.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта