Възможно ли е камъните в бъбреците да бъдат разтворени?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Възможно ли е камъните в бъбреците да бъдат разтворени?

Мнениеот exotic » 23 Юни 2015, 16:04

Вчера сестра ми получи поредната бъбречна криза и се замислих, за пръв път от толкова време, дали пък няма вариант тези камъни в бъбреците да се разтворят по някакъв начин :roll:

От една страна мисля, че може и да стане, освен с ултразвук, за който явно лекарите смятат, че е рано, затова мисля да опитаме с някакви домашни лекове :idea: Открих, че сокът от моркови и портокали се използва за тази цел, но като не зная дали наистина ще даде ефект, не смея да й го предложа, въпреки че изглежда тооолкова апетитно,
2212034.jpg
2212034.jpg (15.15 KiB) Прегледано 1168 пъти
понеже не е от хората, които си падат по плодове :idea:

Какво ще кажете, дали въобще това е възможно ли си е само мит, че камъните в бъбреците е възможно да бъдат разтворени само с сок като този от портокал и морков
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Възможно ли е камъните в бъбреците да бъдат разтворени?

Мнениеот BeenieGal » 23 Юни 2015, 16:09

За мен това е напълно невъзможно, т.е. ако можеше това да се случи, то нямаше да има проблеми, плюс, че на мен ми изглежда доста привлекателен този фреш :idea:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Възможно ли е камъните в бъбреците да бъдат разтворени?

Мнениеот MerryPop » 23 Юни 2015, 16:11

Скоро четох за тази рецепта, но към нея имаше ябълки и краставица, като не зная колко време трябва да се пие, та да даде ефект, но нищо не ви пречи да опитате, като не обича плодове, ще го пие като лекарство :idea:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Възможно ли е камъните в бъбреците да бъдат разтворени?

Мнениеот Lisica » 23 Юни 2015, 16:17

НЕ ви пречи да пробвате, само че не знам до колко е удачно да пиете моркови, да не прекалите с дозите ;)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Възможно ли е камъните в бъбреците да бъдат разтворени?

Мнениеот Mamacita » 24 Юни 2015, 10:13

Lisica написа:НЕ ви пречи да пробвате, само че не знам до колко е удачно да пиете моркови, да не прекалите с дозите ;)

Освен да станеш няколко идеи по-оранжев не мисля, че има начин да се прекали с морковите, но съм чувала, че обелките от картофи имат същият ефект, само трябва да се разтърсиш, за да откриеш точната рецепта! ;)
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Възможно ли е камъните в бъбреците да бъдат разтворени?

Мнениеот Andrey » 24 Юни 2015, 10:33

Mamacita написа:
Lisica написа:НЕ ви пречи да пробвате, само че не знам до колко е удачно да пиете моркови, да не прекалите с дозите ;)

Освен да станеш няколко идеи по-оранжев не мисля, че има начин да се прекали с морковите, но съм чувала, че обелките от картофи имат същият ефект, само трябва да се разтърсиш, за да откриеш точната рецепта! ;)

:shock: Как пък да не е проблем, ако станеш оранжев? Значи има нещо,. което не е много наред... :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Възможно ли е камъните в бъбреците да бъдат разтворени?

Мнениеот lini_leni » 24 Юни 2015, 22:28

Andrey написа:
Mamacita написа:
Lisica написа:НЕ ви пречи да пробвате, само че не знам до колко е удачно да пиете моркови, да не прекалите с дозите ;)

Освен да станеш няколко идеи по-оранжев не мисля, че има начин да се прекали с морковите, но съм чувала, че обелките от картофи имат същият ефект, само трябва да се разтърсиш, за да откриеш точната рецепта! ;)

:shock: Как пък да не е проблем, ако станеш оранжев? Значи има нещо,. което не е много наред... :roll:

Морков да не си хапнал повече :evil: :twisted: :evil: :evil: :evil:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Възможно ли е камъните в бъбреците да бъдат разтворени?

Мнениеот MGB » 01 Юли 2015, 16:59

Абе да ви питам морковите по какъв начин ги почистват, та така да светят в магазините, мен ме опасява, че ги киснат в препарати, вие какво ще кажете :roll:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Възможно ли е камъните в бъбреците да бъдат разтворени?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Юли 2015, 17:17

MGB написа:Абе да ви питам морковите по какъв начин ги почистват, та така да светят в магазините, мен ме опасява, че ги киснат в препарати, вие какво ще кажете :roll:

И аз винаги съм се чудила, като си взема морков от село хич не изглежда така, колкото и да го мия.. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта