Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Мнениеот Pipilota » 25 Юни 2015, 13:23

След дълги години на вярна служба, колата ни най-накрая ни остави, колкото и да не ни се иска. Разбира се, аз и децата приехме нормално идеята, обаче мъжът ми е в криза направо! Виждам го как търси варианти отново да бъде поправяна и т.н макар че е наясно, че най-добрия вариант е да си кажем чао.. :mrgreen: Представям си го как вечер прави така пред къщи, сериозно ви казвам...

love-car.jpg
love-car.jpg (40.59 KiB) Прегледано 753 пъти

Не вярвам, че може да има толкова силна емоционална връзка между мъжа и колата му, обаче май е истина. Не знам как ще се преживее тази раздяла, ако беше жена по-лесно щеше да я остави. :lol: :lol: :lol:
На вас случвало ли ви се е да ставате свидетели на такава силна емоционална връзка между колата и мъжа ви и как сте се справили с проблема? :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Мнениеот mimeto90 » 25 Юни 2015, 13:45

Ами новата кола е като нова жена, да я изпрати тази по живо, по здраво, пък да се наслади на това, което е взел :idea: реално никога не съм имала такива откачени мъже, да кажем, че са били педантични в доста по-различни области от тази, но никога не са имали такива чувства към неодушевени предмети :mrgreen: :mrgreen:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Мнениеот Mon_ton » 25 Юни 2015, 15:15

Не ти завиждам изобщо, такива силни връзки с колите са опасни за здравето на връзката, той утре може да поиска да те смени за нова кола и теб самата. :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Мнениеот Elica » 25 Юни 2015, 15:46

Защо не предложиш да започнете да гледате за нова кола, това може да го разсее от мъката по старата и да се реши да я продадете по-лесно.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Мнениеот valiopaf » 25 Юни 2015, 16:08

Това мога да ви кажа, че зависи единствено от мъжа и от това колко време прекарва в колата, например, за баща ми, то тя беше вторият му дом, а на мен ми е все тази, стига да ми е чиста и да върви без проблем :idea:
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Мнениеот mix_twix » 25 Юни 2015, 16:12

Е ако колата му е свързана с важни спомени нормално да му е мила и свидна. :mrgreen:
Но не си мисли, че ще свърши света за него, сам ще я пусне се продава и ще си купи нова, ти си мълчи и не се меси в мъжките неща.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Мнениеот Локумът » 25 Юни 2015, 16:45

mix_twix написа:Е ако колата му е свързана с важни спомени нормално да му е мила и свидна. :mrgreen:
Но не си мисли, че ще свърши света за него, сам ще я пусне се продава и ще си купи нова, ти си мълчи и не се меси в мъжките неща.

Те жените нали ги знаеш, че обичат да драматизират, не могат да проумеят, че за мъжете колата е много важно нещо, това е нашия белег едва ли не за мъжественост, тъй че разбирам го човека, и за съм болен, когато ми се счупи колата.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Юни 2015, 16:56

Трябва да проявиш разбиране, за мъжете наистина е много важна колата, все пак тя е и част от семейството направо. Постарай се да направиш всичко възможно да не му мрънкаш за колата, когато му дойде времето той сам ще свърши каквото трябва. ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Юни 2015, 20:46

Мъжът и колата е истинска страхотия! :) По-скоро ще остави някоя жена, отколкото да си остави любимата кола, все съм си мислила, че онези истории от американските филми са измислица за първата кола, докато не го видях с очите си, ненормална работа!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Емоционалната връзка между мъжa и неговата кола

Мнениеот kauda » 25 Юни 2015, 21:07

Такива не ги разбирам! Видиш ли вече ще се плаче и ще се реве заради един предмет, това не е къща, та да остават без покрив над главата си... луда работа.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта