Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Юни 2015, 14:06

Напоследък нещо не ми вървеше в работата, обаче от скоро започнах да слушам една песен и сякаш всичко се промени и вдъхновението ми дойде и направо се развихрих страшно много! :) Вярно, всичката музика, която слушам изглежда така: :mrgreen:

music-.jpg
music-.jpg (25.82 KiB) Прегледано 865 пъти

Но ми се ще и вие да ми дадете някои идеи за музика, която ви нахъсва и изпълва с вдъхновение, енергия сякаш ще преобърнете света! :) Надявам се и вие да предложите нещо подходящо и което на вас ви харесва! :)
А ето го и моят поздрав:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Мнениеот Malina » 29 Юни 2015, 14:11

А, това не бих го изслушала, твърде много надъхване ще ми дойде, за слушам по-различни неща, но май не съм си намерила още песента, която ще ме кара да преливам от енергия. :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Мнениеот mix_twix » 29 Юни 2015, 15:34

Много добър избор, аз мога да ти препоръчам и да послушаш малко Алис Купър, мен лично доста ме нахъсва. Иначе и аз се въртя около ром и метъл музиката, иначе не си представям с разни транс промивки на мозъка да ми се прииска да избухна, те затова толкова друсат онея фенове. :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Мнениеот qwerryyy » 29 Юни 2015, 15:45

mix_twix написа:Много добър избор, аз мога да ти препоръчам и да послушаш малко Алис Купър, мен лично доста ме нахъсва. Иначе и аз се въртя около ром и метъл музиката, иначе не си представям с разни транс промивки на мозъка да ми се прииска да избухна, те затова толкова друсат онея фенове. :lol:

е хайде сега, глупости са това, мен ме дъхват точно такъв тип модерни песни, не обичам няккави си да ми крещят като метъл музиката това са извратени неща!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Мнениеот Fancy » 29 Юни 2015, 17:43

Много зависи от работата, на мен много ми пречеше всякакъв шум на работното място, но пак зависи, хип хопа, като че ли най-много ме надъхваше ;)
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Мнениеот miron » 29 Юни 2015, 18:18

На мен на работа също доста ми пречи музиката, но когато чистя из вкъщи винаги ми помага, пускам си нещо динамично и подкачам с парцала като луд. :mrgreen:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Мнениеот Bambaa » 01 Юли 2015, 12:36

miron написа:На мен на работа също доста ми пречи музиката, но когато чистя из вкъщи винаги ми помага, пускам си нещо динамично и подкачам с парцала като луд. :mrgreen:

Това и при мен е задължително, но гледам да е някакво денс парче и да не ме кефи много, понеже иначе забравям какво съм тръгнала да правя :D :D
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Мнениеот silver933 » 01 Юли 2015, 13:16

А при мен не е така, ако ми звучи добра музика в главата и се надъхвам много, но ако трябва нещо да смятам или да правя такива сложни неща предпочитам да ми е тихо.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Мнениеот exotic » 01 Юли 2015, 15:41

Много обичам да си пея, така че трудно мога да изтърпя да съм си любима песен и да съм с затворена уста, а като запея и някак около мен настъпва неловко мълчание, независимо дали са семейството, приятелите или колегите ми около мен :D
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Каква музика ви нахъсва и изпълва с вдъхновение?

Мнениеот Snejna » 01 Юли 2015, 16:15

exotic написа:Много обичам да си пея, така че трудно мога да изтърпя да съм си любима песен и да съм с затворена уста, а като запея и някак около мен настъпва неловко мълчание, независимо дали са семейството, приятелите или колегите ми около мен :D

Защо, аз си представям, че ще е много яко и аз обичам да си потропвам и да си блъскам докато слушам музика.:)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта