Как използвате дифузера?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Как използвате дифузера?

Мнениеот penny » 02 Юли 2015, 12:03

Преди дни имах рожден ден и приятелка ми подари сешоар с дифузер, но понеже и тя няма малко недоумяваме как се използва и какви видове къдрици можем да си правим с него :idea:

Не мога да си представя ако толкова старателно трябва да завивам всеки кичур около зъбците на дифузера, колко време би ми отнело сушенето :? а и едва ли сама бих успяла :roll:
Use-a-Hair-Diffuser.jpg
Use-a-Hair-Diffuser.jpg (50.18 KiB) Прегледано 1237 пъти
Надявам се, че някоя от дамите тук има дифузер и ще ми даде възможно най-добрите съвети за това как се използва без да се налага друг човек да те суши с него :roll:

И другото, което ме интересува е на каква степен трябва да е сешоарът, за да се получат хубави къдрици с дифузер, тъй като температурите навън са достатъчно високи, за да се сгрявам и с гореща струя :idea: :|
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Как използвате дифузера?

Мнениеот PasDeDeux » 02 Юли 2015, 12:10

Ами така или иначе не стават супер подредени къдрици, а по-скоро от този морския тип, така че както и да закачиш косата с дифузера, то все ще стане ;)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Как използвате дифузера?

Мнениеот red_eyes » 02 Юли 2015, 12:17

Ами дифузер не съм ползвала, тъй като прическата ми не е ок за къдрене, но пък майка ми се прави по този начин, но първо си слага пяна, тъй като косата й е много мека и след това се издухва, става много готино и шантаво :D
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Как използвате дифузера?

Мнениеот Andrey » 03 Юли 2015, 10:07

Винаги съм се чудил това на сешоарите какво е и за какво се използва, мислих че е за масаж на главата. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как използвате дифузера?

Мнениеот Loreyn » 03 Юли 2015, 11:16

Andrey написа:Винаги съм се чудил това на сешоарите какво е и за какво се използва, мислих че е за масаж на главата. :mrgreen:

То това е много добра идея, само дето може да си изпържиш мозъка :mrgreen: Иначе за придаване на обем може да се използва само в корените и пак става доста ефектно
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Как използвате дифузера?

Мнениеот red_eyes » 03 Юли 2015, 13:10

Това е хубавото на дифузера, че не трябва много играчка, след като я изсушиш пръскаш с лак и така си стои цял ден, че и на следващия, но пак зависи как спиш :idea: :mrgreen:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Как използвате дифузера?

Мнениеот kauda » 03 Юли 2015, 14:10

red_eyes написа:Това е хубавото на дифузера, че не трябва много играчка, след като я изсушиш пръскаш с лак и така си стои цял ден, че и на следващия, но пак зависи как спиш :idea: :mrgreen:

Да и с лак косата ти изглежда като че си с каска, на мен не ми харесва, предпочитам естествената коса. :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как използвате дифузера?

Мнениеот LaCoquine » 03 Юли 2015, 16:57

kauda написа:
red_eyes написа:Това е хубавото на дифузера, че не трябва много играчка, след като я изсушиш пръскаш с лак и така си стои цял ден, че и на следващия, но пак зависи как спиш :idea: :mrgreen:

Да и с лак косата ти изглежда като че си с каска, на мен не ми харесва, предпочитам естествената коса. :mrgreen:

Това, че слагаш определено количество лак за коса не означава, че трябва да е мощно застопорена, лесно е да остане хем фиксирана, хем да стои и естествено :idea:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Как използвате дифузера?

Мнениеот Lollipop » 10 Юли 2015, 09:46

На мен също не ми харесва с лак косата, почти я няма тази възможност да стои естествена, все си има една застопорена форма. :!:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как използвате дифузера?

Мнениеот mimeto90 » 10 Юли 2015, 10:54

Lollipop написа:На мен също не ми харесва с лак косата, почти я няма тази възможност да стои естествена, все си има една застопорена форма. :!:

А по какъв начин я фиксираш, тогава? :roll:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта