Истории от живота вкъщи :)

Истории от живота вкъщи :)

Мнениеот Pipilota » 03 Юли 2015, 11:43

Много се чудих как да оформя темата, подбутната от историите, които се разказват из форума.
Тук ми се ще да си съберем истории, свързани с това какво се случва в домовете ни, какво се случва в отношенията ни със съпружеското тяло, какво става и с децата ни. :)

Cosy-family-at-home-007.jpg
Cosy-family-at-home-007.jpg (47.59 KiB) Прегледано 2545 пъти

Вие знаете, че работата на майката никак не е лесна, а опре ли въпроса и до мъжа то става страшно!
Случаите на прибрал се мъж от работа и полегнал на дивана не са един, не са и два. ;) Затова чакам да споделите как живеете у вас, как разделяте задълженията си, какви са ви отношенията и като цяло може да научим някой полезен трик за съжителството с Марсианците-мъже.
Разбира се до тук не спираме и с мъжете, а и с малките резултати от нашата любов, които правят всичко да ни побъркат. Какви са ви заниманията с тях? :) Е това е, историите от живота вкъщи! Нашето реалити. :lol: :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Истории от живота вкъщи :)

Мнениеот Mon_ton » 03 Юли 2015, 11:47

Много хубава тема! Ние от скоро сме семейство и засега нещата вървят сякаш добре, но започнах да се замислям дали и така ще продължат. Понеже сега през бременността не работя или ако го правя е изключително рядко, то цялата домакинска работа е мое задължение. Но усещам, че моят любим не прави никакви опити да ме отмени малко, чудя се дали като се появи бебето пак ще продължава да чака всичко на готово и дали в момента правя грешка, като аз се грижа за къщата, може би трябва да забравя семейните задължения и по-често да стоя полегнала на леглото и да си почивам. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Истории от живота вкъщи :)

Мнениеот Anka » 03 Юли 2015, 12:24

Не съм имала все още подобен тип съжителства, но мога да разкажа какво се случва у нас и колко е несправедливо. :) У дома аз съм голямата кака, с брат ми имаме 15г. разлика. Всичко е чудесно, с едно изключение, че аз трябваше да го играя майка на малкия. Родителите ми винаги пропускат, че то си е тяхно дете и го зачисляват на мен. Единия имал работа, другия трябвало да готви, а аз така и така ще излизам?!?!?! трябва да го взема с мен.. е страхотно направо.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Истории от живота вкъщи :)

Мнениеот qwerryyy » 03 Юли 2015, 12:55

Те връзките все така се получават, както го научиш мъжа. Или ще знае да помага или няма да може нищо да прави.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Истории от живота вкъщи :)

Мнениеот red_eyes » 03 Юли 2015, 13:19

Мога да се похваля, че преди броени дни се откъснах от човек, който очакваше да върша всичко от-до, а той да си живее живота и да се вее наляво и дясно след работа. Мога да ви кажа, че през последната година от съжителството ни аз вдигнах ръце, нищо не бутвах, освен ако и той не проявяваше инициатива да поизчисти нещо, не готвех, единствено си перях моите дрехи, та така се превъзпита донякъде, но не напълно, затова и ето пак сингъл (парти) :mrgreen:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Истории от живота вкъщи :)

Мнениеот Локумът » 09 Юли 2015, 13:02

У нас ако знаете какво е - жената нон стоп ходи на някъде, а аз трябва да чистя и да се занимавам с всичко, добре че поне готви, щото ако и това тряяше да правя аз досега да съм избягал.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Истории от живота вкъщи :)

Мнениеот Lisandra » 09 Юли 2015, 13:10

При нас май е добре, но винаги може повече. Помага, но много ме дразни, че трябва да повтарям по няколко пъти какво да свърши. Май за мъжете е характерно да са разсеяни. Повечето ни конфликти произтичат от това, че все не е рабрал или чул, а като му казвам кима с глава и се съгласява.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Истории от живота вкъщи :)

Мнениеот Локумът » 09 Юли 2015, 13:22

Lisandra написа:При нас май е добре, но винаги може повече. Помага, но много ме дразни, че трябва да повтарям по няколко пъти какво да свърши. Май за мъжете е характерно да са разсеяни. Повечето ни конфликти произтичат от това, че все не е рабрал или чул, а като му казвам кима с глава и се съгласява.

"Дами, ако някой мъж каже, че ще поправи нещо, то той ще го поправи. Не е нужно да му напомняте на всеки шест месеца." Неизвестен за мен автор, и много правилно е казал човека. Ще ти кажа що се получава така, защото жените постоянно говорите и постоянно искате нещо, а на нас не ни се слушат нон стоп вашите приказки. Ако казвате по-малко и по-съществено няма да го има тоя проблем. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Истории от живота вкъщи :)

Мнениеот Lisandra » 09 Юли 2015, 13:37

Локумът написа:
Lisandra написа:При нас май е добре, но винаги може повече. Помага, но много ме дразни, че трябва да повтарям по няколко пъти какво да свърши. Май за мъжете е характерно да са разсеяни. Повечето ни конфликти произтичат от това, че все не е рабрал или чул, а като му казвам кима с глава и се съгласява.

"Дами, ако някой мъж каже, че ще поправи нещо, то той ще го поправи. Не е нужно да му напомняте на всеки шест месеца." Неизвестен за мен автор, и много правилно е казал човека. Ще ти кажа що се получава така, защото жените постоянно говорите и постоянно искате нещо, а на нас не ни се слушат нон стоп вашите приказки. Ако казвате по-малко и по-съществено няма да го има тоя проблем. :)


Хахаха, на шест месеца щеше да е приемливо, но се сещам за случай когато две години стърча кабел от стената, нави го и сложи капачката пет минути преди да ни дойдат гости от чужбина.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Истории от живота вкъщи :)

Мнениеот Локумът » 09 Юли 2015, 13:38

Lisandra написа:
Локумът написа:
Lisandra написа:При нас май е добре, но винаги може повече. Помага, но много ме дразни, че трябва да повтарям по няколко пъти какво да свърши. Май за мъжете е характерно да са разсеяни. Повечето ни конфликти произтичат от това, че все не е рабрал или чул, а като му казвам кима с глава и се съгласява.

"Дами, ако някой мъж каже, че ще поправи нещо, то той ще го поправи. Не е нужно да му напомняте на всеки шест месеца." Неизвестен за мен автор, и много правилно е казал човека. Ще ти кажа що се получава така, защото жените постоянно говорите и постоянно искате нещо, а на нас не ни се слушат нон стоп вашите приказки. Ако казвате по-малко и по-съществено няма да го има тоя проблем. :)


Хахаха, на шест месеца щеше да е приемливо, но се сещам за случай когато две години стърча кабел от стената, нави го и сложи капачката пет минути преди да ни дойдат гости от чужбина.

Нали знаеш, не отлагай днешната работа за утре, като можеш да я свършиш в другиден, тъй че.. :) Ама те разбирам де и моята жена страда от това, хохо :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron