Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот skyfly » 21 Апр 2017, 12:06

Аз бих се въздържала от нещо с много силна миризма, с натрапчив чеснов сос, зелении, които биха ми останали по зъбите. Традиционно ще заложа на една шопска салата и едно бяло вино, в комбинация с пилешко с гарнитура.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Локумът » 22 Май 2017, 15:40

Морските храни също се сещам, ако някой е по-гнуслив, другия да яде там октопод или охлюви пак не върви. :mrgreen: Все пак много зависи де и всичко е много индивидуално и различно.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот asdddwww » 25 Май 2017, 09:57

Много го мислите, никой не би си поръчал да яде нещо, което е трудно за ядене, като спагети, или пък би си поръчал шкембе чорба. :mrgreen: Всеки има право да избере нещо,което му е вкусно и няма да наруши спокойствието на другия. Нетипично е за жени да си поръчват кюфтета и кебапчета, да речем.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот bob_care » 25 Май 2017, 12:41

Никога не съм имал притеснения, поръчвам си това, което ми се яде, ако ще се правя на друг човек на срещата, защо съм излязъл с тая жена..
bob_care
 
Мнения: 30
Регистриран на: 11 Апр 2017, 14:19

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Локумът » 19 Юни 2017, 11:43

bob_care написа:Никога не съм имал притеснения, поръчвам си това, което ми се яде, ако ще се правя на друг човек на срещата, защо съм излязъл с тая жена..

Така правят истинските мъже! За кво ще се лигавим, след като все трявба да се покажеш в един момент какви сме, дали хубави или лоши, все тая брат! :mrgreen: Трябва да ни приемат такива, каквито сме. На мен ако ми се ядат свински уши няма да се правя, само щото съм на среща с вегетарианка, Да свиква.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Mon_ton » 28 Сеп 2017, 15:30

На мен са мис транни поръчки от типа на 3 кебапчета и 2 кюфтета, не ми изглежда никак добре, въпреки че аз много обичам,но не ми е нещо, което да ям навън.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2018, 16:00

Аз не бих си поръчала нещо, което не е почистено и изисква да се борим с пръсти за да го ядем, като например риба. когато я ям е истински ужас покрай мен, не бих си поръчала и нещо народно, като кебапчета и кюфтета. По-скоро бих заложила на някаква запеканка, пърленка и салата, ако искам "пълно" меню.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Frac » 27 Юли 2018, 16:15

Според мен зависи къде ще е първата среща - може да е само кафе, бар, пицария, ресторант. От там нататък - да е нещо лесно за консумиране, без да се разтича, да не се сърба, да не мириши много натрапчиво и подобни. Но в крайна сметка-първа, втора, все ще си покажете кой кво обича ;)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2018, 16:17

Frac написа:Според мен зависи къде ще е първата среща - може да е само кафе, бар, пицария, ресторант. От там нататък - да е нещо лесно за консумиране, без да се разтича, да не се сърба, да не мириши много натрапчиво и подобни. Но в крайна сметка-първа, втора, все ще си покажете кой кво обича ;)

Така е, но пак има едни неща, дето дават малко странни впечатления. Аз например много обичам кюфтета, ама не си представям да ида на заведение с някой мъж и да кажа тройка кебапчета и една бира... :) У нас, заедно с партньора дори, бих си яла с кеф и дори бих споделила, че ги обичам и че сам и любими. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Frac » 31 Юли 2018, 17:41

Е, шарен свят -различни хора, може пък още в началото човекът отсреща да ви предразположи и да си похапнете по кюфтенца с бира. Аз също ги обичам и честно казано не се притеснявам :wink:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта