Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот nefertiti » 06 Окт 2016, 09:47

За някои хора храната е по-важна от компанията :lol:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Alex_mor » 06 Окт 2016, 09:59

nefertiti написа:За някои хора храната е по-важна от компанията :lol:

Направо така излезе, накрая. :) По-важно е с кой ядеш, а не толкова какво.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот fawla » 06 Окт 2016, 11:52

На мен би ми направило лошо впечатление, ако мъжа, с който съм излезнала си поръча някаква карантия, нямам против да я яде, но не и на първа среща. Останалото бих го приела, но съм излизала с един вегетарианец, за което по-късно разбрах, а аз бях много гладна и се нахвърлих върху една пържола.. не излезнахме втори път. :lol:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот pravilno » 06 Окт 2016, 11:55

Преди много не обръщах внимание какво ще ям, като ме поканеха не ми правеше впечатление дали хамбургер ще ям или обикновени картофи. Сега с годините вече не ми е все едно :smile: . По-придирчива съм станала.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот fawla » 06 Окт 2016, 11:59

pravilno написа:Преди много не обръщах внимание какво ще ям, като ме поканеха не ми правеше впечатление дали хамбургер ще ям или обикновени картофи. Сега с годините вече не ми е все едно :smile: . По-придирчива съм станала.

О и сега бих яла хамбургер!:) И то с най-голямо удоволствие дори, стига да си намеря мъж, готов да ядем хамбургери. :) сега са станали по-придирчиви от жените!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Lollipop » 06 Окт 2016, 14:18

fawla написа:
pravilno написа:Преди много не обръщах внимание какво ще ям, като ме поканеха не ми правеше впечатление дали хамбургер ще ям или обикновени картофи. Сега с годините вече не ми е все едно :smile: . По-придирчива съм станала.

О и сега бих яла хамбургер!:) И то с най-голямо удоволствие дори, стига да си намеря мъж, готов да ядем хамбургери. :) сега са станали по-придирчиви от жените!

И аз бих си хапнала! :lol: Но от години не съм ходила на срещи, а и ако сега тръгна ще е странно.. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот fawla » 20 Яну 2017, 15:17

Lollipop написа:
fawla написа:О и сега бих яла хамбургер!:) И то с най-голямо удоволствие дори, стига да си намеря мъж, готов да ядем хамбургери. :) сега са станали по-придирчиви от жените!

И аз бих си хапнала! :lol: Но от години не съм ходила на срещи, а и ако сега тръгна ще е странно.. :)

Е, ама какво значение има какво се яде, важното е да е вкусно и да си себе си! :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот mangusta » 20 Яну 2017, 15:24

Вече съм заета жена, та не ходя по срещи :smile: , но бих си поръчала нещо, което не прави впечатление, т.е. универсално. Изключвам супи, риба, спагети и с кокали.
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот gabinka_80 » 20 Яну 2017, 16:58

mangusta написа:Вече съм заета жена, та не ходя по срещи :smile: , но бих си поръчала нещо, което не прави впечатление, т.е. универсално. Изключвам супи, риба, спагети и с кокали.

О, да супа с кокалчета, някой шаран или скумрия, отиде романтичната вечеря, освен ако не са поръчани филета. :mrgreen:
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот lini_leni » 20 Яну 2017, 17:53

Защо пък спагети, на тях какво им е? :roll:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта