Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Мнениеот FenNaBaleta » 08 Юли 2015, 13:00

За втори път ще си призная желанието ми, което не съм споделял с нашите и приятелите ми.Споделих го в друг форум, но от там нямам отговор. Обичам балета. Танците са красиви. Зарибих се по балета. Гледам различни клипове където танцуват. Имам налудничево желание. Искам да танцувам облечен, като балерина. Слаб съм и мисля, че ще ми отива да съм балерина през свободното ми време. Биха ли приели момче облечено, като момиче в някоя балетна школа? Не съм говорил с родителите ми, но ще го направя след като разбера дали мога да съм балерина.
FenNaBaleta
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Юли 2015, 12:56

Re: Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Мнениеот annydance » 08 Юли 2015, 13:51

Защо не опиташ първо да отидеш на няколко репетиции и след това да се чудиш дали все още искаш да се занимаваш с балет, под каквато и да е форма :idea: Но като се има предвид, че е аристократично изкуство, по-скоро няма как да стане, но все пак - ти на колко години си? :roll:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Мнениеот FenNaBaleta » 08 Юли 2015, 14:02

annydance написа:Защо не опиташ първо да отидеш на няколко репетиции и след това да се чудиш дали все още искаш да се занимаваш с балет, под каквато и да е форма :idea: Но като се има предвид, че е аристократично изкуство, по-скоро няма как да стане, но все пак - ти на колко години си? :roll:


Първо питам по интернет за да не се изложа. На репетиции не мисля, че ще ме допуснат, защото съм на 14 години и не съм говорил с родителите ми. Родителите ми не са запознати с желанието ми. Искам да ги запозная, но за момента ме е срам да призная пред тях.
FenNaBaleta
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Юли 2015, 12:56

Re: Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Мнениеот Bambaa » 08 Юли 2015, 15:48

Явно като начало е добре да изчакаш и помислиш от коя страна на брега си, преди да предприемаш трансформация :idea: Ако не си убеден, че има и мъже, които танцуват балет :arrow: да има, но кому е необходимо да си с пачка? :roll:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Мнениеот FenNaBaleta » 08 Юли 2015, 16:19

Bambaa написа:Явно като начало е добре да изчакаш и помислиш от коя страна на брега си, преди да предприемаш трансформация :idea: Ако не си убеден, че има и мъже, които танцуват балет :arrow: да има, но кому е необходимо да си с пачка? :roll:


Хетеросексуален съм. Има мъже които танцуват балет и се наричат балетисти. Аз искам искам да танцувам балет облечен, като момиче и да съм с пачка и т.н.
FenNaBaleta
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Юли 2015, 12:56

Re: Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Мнениеот annydance » 08 Юли 2015, 16:45

FenNaBaleta написа:
Bambaa написа:Явно като начало е добре да изчакаш и помислиш от коя страна на брега си, преди да предприемаш трансформация :idea: Ако не си убеден, че има и мъже, които танцуват балет :arrow: да има, но кому е необходимо да си с пачка? :roll:


Хетеросексуален съм. Има мъже които танцуват балет и се наричат балетисти. Аз искам искам да танцувам балет облечен, като момиче и да съм с пачка и т.н.

С най-добри чувства ти казвам, че това е травеститска проява, която никой няма как да допусне, но май е добре да помислиш откъде ти идват такива идеи или пък просто да спреш да мислиш за това и да не я споделяш с никого, че бая подигравки (минимум, ако не и някой тупаник) ще отнесеш :idea:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Мнениеот Pipilota » 09 Юли 2015, 09:51

FenNaBaleta написа:
Bambaa написа:Явно като начало е добре да изчакаш и помислиш от коя страна на брега си, преди да предприемаш трансформация :idea: Ако не си убеден, че има и мъже, които танцуват балет :arrow: да има, но кому е необходимо да си с пачка? :roll:


Хетеросексуален съм. Има мъже които танцуват балет и се наричат балетисти. Аз искам искам да танцувам балет облечен, като момиче и да съм с пачка и т.н.
Ами кой те спира бе човек, купи си дрехи и си подскачай като си фен, отиди на някой друг курс да знаеш как да стъпиш и си играй ако искаш и пред блока, но ако си мислиш, че някой ще ти пляска, щото си мъж в женски дрехи няма как да стане номера. На теб любовта ти къде е - към балета, или към женските дрехи? Ако искаш просто да си фея, не ти трябват дори и уроци. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Мнениеот Harmony » 09 Юли 2015, 10:40

Pipilota написа:
FenNaBaleta написа:
Bambaa написа:Явно като начало е добре да изчакаш и помислиш от коя страна на брега си, преди да предприемаш трансформация :idea: Ако не си убеден, че има и мъже, които танцуват балет :arrow: да има, но кому е необходимо да си с пачка? :roll:


Хетеросексуален съм. Има мъже които танцуват балет и се наричат балетисти. Аз искам искам да танцувам балет облечен, като момиче и да съм с пачка и т.н.
Ами кой те спира бе човек, купи си дрехи и си подскачай като си фен, отиди на някой друг курс да знаеш как да стъпиш и си играй ако искаш и пред блока, но ако си мислиш, че някой ще ти пляска, щото си мъж в женски дрехи няма как да стане номера. На теб любовта ти къде е - към балета, или към женските дрехи? Ако искаш просто да си фея, не ти трябват дори и уроци. :mrgreen:

Не, че искам да се подигравам, но мнението на Pipilota е доста на място :idea: ако живееш в България де, ти от къде си?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Мнениеот Malina » 09 Юли 2015, 12:04

Pipilota написа:Хетеросексуален съм. Има мъже които танцуват балет и се наричат балетисти. Аз искам искам да танцувам балет облечен, като момиче и да съм с пачка и т.н.
Ами кой те спира бе човек, купи си дрехи и си подскачай като си фен, отиди на някой друг курс да знаеш как да стъпиш и си играй ако искаш и пред блока, но ако си мислиш, че някой ще ти пляска, щото си мъж в женски дрехи няма как да стане номера. На теб любовта ти къде е - към балета, или към женските дрехи? Ако искаш просто да си фея, не ти трябват дори и уроци. :mrgreen:[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: И аз така си мисля, че любовта май не е към балета, а към женственото излъчване.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Искам да танцувам балет облечен, като балерина

Мнениеот Локумът » 09 Юли 2015, 13:31

Човек, направи го, танцувай като балеринка! :twisted:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта