Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Мнениеот puhcheto » 16 Юли 2015, 13:48

Преди време една приятелка си беше взела бадемово масло, с което си мажеше косата около 2 часа преди да влезе в банята, но мисля, че това не продължи дълго, тъй като не видя особен ефект!
Coconut.jpg
Coconut.jpg (49.8 KiB) Прегледано 3225 пъти
Сега видях някакво кокосово масло, което пише, че е специално за коса, не зная с какво е обогатено и дали може да действа по-бързо и добре от бадемовото :roll: Понеже чух, че не само заглажда косата, но и я сгъстява и укрепва, това означава ли, че трябва да се разнесе по цялата дължина или може да остане и в корените :roll:

Какво мислите за това кокосово масло използвали ли сте го и такова специално за коса ли беше или ставаше за всичко :roll:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Мнениеот Mauritius » 16 Юли 2015, 13:51

Използвала съм, но е по-добре да се разтопи, това което го продават не знам с каква консистенция е, ама по-лесно се маже, когато е мекичко, ама не съм разбрала да сгъстява косата :roll:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Мнениеот donni » 16 Юли 2015, 13:55

Не, никога, но предполагам, че това кокосово масло, което е за мазане на косата е обогатено с разни други витаминчета, а коя е марката, че ме заинтересован :roll:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Мнениеот kauda » 16 Юли 2015, 13:57

Използвай го в такава консистенция, в каквато е! Ако няма други примеси, самото кокосово масло се топи за секунди в ръцете! :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Мнениеот Lilly_milly » 16 Юли 2015, 16:10

А ти за коса ли си го ползвала и как се отрази на твоята? :roll:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Мнениеот maminka » 17 Юли 2015, 13:30

Аз мислих да си поръчам това, тъй като косата ми е ужасно изтощена и повехнала, не зная как да се справям с нея, а и явно възрастта си оказва влияние :idea:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Мнениеот LEILA » 17 Юли 2015, 14:30

maminka написа:Аз мислих да си поръчам това, тъй като косата ми е ужасно изтощена и повехнала, не зная как да се справям с нея, а и явно възрастта си оказва влияние :idea:

Това изглежда много добре, понеже е специализирано за коса, т.е. съставките му са подбрани точно с тази цел, а и фирмата е с доста добро име, доказана е :idea:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Мнениеот Lollipop » 18 Юли 2015, 15:37

Изглежда много обещаващ този продукт, вземаш го и го използваш както е посочено на опаковката и няма да имаш проблеми. ;) Кажи после дали си останала доволна.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Мнениеот Kaya » 18 Юли 2015, 16:59

И мен ме зарибява, пък и не е много скъпо, харесва ми! :D Пробвай и кажи ефекта, косата ми доста е изтощена, особено лятото много се изтощава. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ползвал ли е някой кокосово масло за коса?

Мнениеот Pipilota » 19 Юли 2015, 09:02

maminka написа:Аз мислих да си поръчам това, тъй като косата ми е ужасно изтощена и повехнала, не зная как да се справям с нея, а и явно възрастта си оказва влияние :idea:

Като му гледам приложението преди употреба на преса или маша, ми се струва че по-скоро предпазва от негативното им влияние, но не знам дали ще е ефикасна за възстановяване на косата. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта