Цикатридина супозитории и горещо време

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Цикатридина супозитории и горещо време

Мнениеот VirtualBusiness » 27 Юли 2015, 21:23

Наложи ми се да употребя Цикатридина супозитории. Купих опаковката и я оставих един ден у дома. Днес се върнах и когато се наложи да употребя една от свещичките, тя разтопена. Оставих я в хладилника и за 1 час се стегна, но ме притеснява дали не съм развалил нещо продукта.
Никъде не пише нищо за съхранение в хладилник. Но да попитам все пак, може ли да се развалят от горещината?
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: Цикатридина супозитории и горещо време

Мнениеот julianne » 28 Юли 2015, 10:36

Съмнявам се нещо да им се развали, ама не е много добре да са на каша, неизползваеми са. А какъв е проблемът да ги държиш в хладилник, няма как да ги носиш с теб?
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Цикатридина супозитории и горещо време

Мнениеот VirtualBusiness » 29 Юли 2015, 16:15

julianne написа:Съмнявам се нещо да им се развали, ама не е много добре да са на каша, неизползваеми са. А какъв е проблемът да ги държиш в хладилник, няма как да ги носиш с теб?

В описанието им не пише, че са термично лабилни, това ме изненада. Държа ги в хладилник и проблеми няма. Благодаря.
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: Цикатридина супозитории и горещо време

Мнениеот ManiJani » 29 Юли 2015, 16:29

VirtualBusiness написа:
julianne написа:Съмнявам се нещо да им се развали, ама не е много добре да са на каша, неизползваеми са. А какъв е проблемът да ги държиш в хладилник, няма как да ги носиш с теб?

В описанието им не пише, че са термично лабилни, това ме изненада. Държа ги в хладилник и проблеми няма. Благодаря.

Всъщност няма как да не са, все пак по този начин действат, след като се поставят
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Цикатридина супозитории и горещо време

Мнениеот VirtualBusiness » 29 Юли 2015, 16:36

ManiJani написа:
VirtualBusiness написа:
julianne написа:Съмнявам се нещо да им се развали, ама не е много добре да са на каша, неизползваеми са. А какъв е проблемът да ги държиш в хладилник, няма как да ги носиш с теб?

В описанието им не пише, че са термично лабилни, това ме изненада. Държа ги в хладилник и проблеми няма. Благодаря.

Всъщност няма как да не са, все пак по този начин действат, след като се поставят

Да! :lol:
Права си, но няма указание за това на опаковката.
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00


Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта