Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Мнениеот MGB » 30 Юли 2015, 15:23

Привет, момичета, вчера ми изписаха очила и след няколко дни ще са готови, но лошото е, че ще се налага да ги нося постоянно!

Лятото по-често минавам без грим, но в последно време съм доста изморена и разчитам на очната линия с малко спирала, за да изглеждат очите ми отворени, а аз будна :mrgreen:

Сега обаче не зная дали ще е подходящо да се гримирам по същия начин и дали е удачно да наблягам на очите или е по-добър вариантът да разнообразя с ярко червило :roll: Типът рамки е този
7001.jpg
7001.jpg (52.02 KiB) Прегледано 569 пъти
и виждам, че мацката има и червило, и очна линия, но на мен не ми отива да съм и с двете, някак претруфено ми е като за ежедневен грим.

Дайте някакви съветчета ако се сещате какъв грим би бил по-подходящ, когато носим очила и на какво е по-добре да се наблегне - очите или устните :roll:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Мнениеот mimeto90 » 30 Юли 2015, 15:34

И аз съм носила очила, но от друг тип, ама тези са доста по-добър вариант, тъй като правят очите по-големи и се вижда все пак какъв грим си сложила :idea:
Затова смятам, че няма голямо значение какво ще избереш, но пък може да бъдеш различна според облеклото си :idea: ;)
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Мнениеот Ginger » 30 Юли 2015, 15:43

Съгласна съм с mimeto90 и аз съм с подобни очила, дори малко по-големи, това е техният плюс, че правят очите ти големи и наистина забележими, а не като онези с правоъгълните стъкла, сещаш се, предполагам. А за устните е малко относително, наистина, и на мен сякаш за ежедневен грим по-добре ми изглежда спирала и ярко червило, пред очна линия, спирала и червило :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Мнениеот mangusta » 30 Юли 2015, 16:00

Мисля, че трябва да бъде по-лек гримът, когато се носят очила, иначе би станало претрупано, независимо по какъв повод :idea: Може да си вземеш лещи, ако по-често ходиш на събития, които изискват по-елегантно облекло, съответно и грим :idea:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Мнениеот ramimni » 30 Юли 2015, 17:19

На мен много ми харесват такива червила и мисля, че една съвсем тъничка очна линия, колкото да подчертае окото, както и любим цвят червило ще са прекрасен избор за ежедневието, но за съжаление тези червила не отиват на всеки, както и този тип очила :( :(
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Мнениеот Mamacita » 30 Юли 2015, 17:29

Да ви кажа, напоследък си слагам очна линия и малко гланц - нищо друго, миглите ми изглеждат добре и естествено, не намирам за необходимо да мацам и тях! А заради диоптъра, очите ти наистина биха могли да изглеждат по големи, така че не се притеснявай, слагай червилото и очилата и си ти! :lol:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Мнениеот belleville » 31 Юли 2015, 11:24

Някъде четох, че има правило - тънки рамки :arrow: тънка очна линия
дебели рамки :arrow: дебела очна линия :D Не зная по каква логика, но вероятно наистина изглежда по-добре, така че прецени си с какви рамки са твоите или пък експериментирай :idea: ;)
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Мнениеот borkova » 31 Юли 2015, 16:56

belleville написа:Някъде четох, че има правило - тънки рамки :arrow: тънка очна линия
дебели рамки :arrow: дебела очна линия :D Не зная по каква логика, но вероятно наистина изглежда по-добре, така че прецени си с какви рамки са твоите или пък експериментирай :idea: ;)

Има известна логика в това, но аз съм на цветна вълна и смятам, че би станали супер ако се комбинират тези очила с цветна очна линия и различен цвят спирала :idea: :idea:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Мнениеот Pipilota » 03 Авг 2015, 08:14

Не знаех, че има такова правило. Аз си мисля, че наистина трябва да се гримираш с очилата и да намериш своя начин. ;) Аз лично съм забелязала, че никакъв вид сенки за очи не стоят добре с очила. Проблемът е, че не се вижда всичко и става по-скоро грозно. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какъв е подходящият грим, когато носим очила?

Мнениеот Lollipop » 03 Авг 2015, 12:20

Не съм променяла начина си на гримиране от както нося очила. Винаги съм ходила само с черен молив и спирала, не мисля, че е необходимо да се променям вида си заради очилата. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта