Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот puhcheto » 31 Юли 2015, 13:37

Още от началото на лятото се замислих за интимната си хигиена и дали ще ми е необходима да спазвам още по-добра такава.

От миналото лято се наплаших, когато разбрах, че половината ми приятелки са хванали гъбички по басейните, затова независимо от сезона се отнасям с особена строгост към интимната си хигиена :!: Дори когато пишкам влизам с пакет интимни мокри кърпички и ако съм на обществено място се опитвам да не се докосвам до нищо. :D

Не зная дали не прекалявам с душовете и с по-специалната интимна хигиена, която спазвам не само лятото, всъщност не зная доколко е специална и дали не е необходимо да се направи още нещо и в какъв момент може да се окаже, че сме прекалили с миенето и като цяло с грижата :roll:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот Коцева » 31 Юли 2015, 13:45

Бъди по-внимателна с дамските душове, както и с постоянното ползване на мокрите кърпички, особено ако си така и зимата, има възможност да се пресушиш, а и по този начин се измива естествения филтър, който възпира бактериите от външната среда :idea: Да не стане така, че от пазене си докарала беля :!:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот Bambaa » 31 Юли 2015, 13:59

Ами така или иначе се къпя по два пъти на ден, съответно използвам интимен гел на Лактацид през останалото време евентуално с мокри кърпички, но гледам да не прекалявам и се опитвам да не нося прашки, както и да не използвам ежедневни превръзки!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот Мади Ранчева » 31 Юли 2015, 15:03

За мен е много важно бельото ми да е памучно и да се пазя от кофти басейни и подобия, дори в морето много ме е страх да влизам, иначе доколкото знам дамски душ не е редно да се прави много често, освен ако не е по предписание :idea: :roll:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот borkova » 31 Юли 2015, 16:45

Това лято съм си взела такава пяна и съм доволна, не съм имала проблеми, не зная дали е заради това или просто не ме ловят вече, защото съм става :D но съм доволна от това, някой друг ползвал ли я е, тъй като е възможно и аз нещо да си втълпявам :!:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот Jully » 03 Авг 2015, 09:22

Не използвам нищо по-различно и по-специално през лятото. Избягвам ежедневното използване на гелове и душове, гледам да пропускам, нищо не правя ежедневно, а през ден. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот fawla » 03 Авг 2015, 12:53

Също, както и зимата. :) не използвам нищо по-различно, само душгел, досега не съм имала проблеми след посещение на басейни и море.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот Gorica23 » 03 Авг 2015, 13:52

По-различно е спрямо зимата, най - малко взимам душ поне 3 пъти на ден. Използвам ежедневни превръзки.
Неприятно ми е да използвам тампони, не съм им почитателка, но се налага... :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот exotic » 03 Авг 2015, 13:56

fawla написа:Също, както и зимата. :) не използвам нищо по-различно, само душгел, досега не съм имала проблеми след посещение на басейни и море.

Душ гел :?: :!: :?: :!: Не се излагай, ще ти стане нещо, те са ужасно агресивни, поне използвай интимен гел, така или иначе като си купиш един ще забравиш поне за 4 месеца :idea:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Колко по-специална интимна хигиена спазвате през лятото?

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Авг 2015, 13:57

Къпя се напълно нормално, както и зимата, с това изключение, че зимата сутрин не се къпя цялата, докато сега не е проблем да го правя. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта