Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Мнениеот Грохот » 11 Дек 2015, 12:24

Monika_Spasova написа:Не бих казала, че аз ще се справя с промяната на формата на очите чак, може да дам някакъв контур и да променя леко визията си, но не мога да се омажа така, че окото ми хем да изглежда добре, хем да е различно. :roll:

Може, може, не си експериментирала достатъчно... може да се отвори окото, може и да се притвори, може и да се издължи... стига да се научиш как..
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Мнениеот Guppy » 24 Мар 2017, 11:53

Не при всички се получава, наистна при паднал клепач, по-добре да не е толкова дебела, или при малките очи, когато се вижда добре горния клепач, общо взето всеки трябва да се съобрази с очите сии според това, колко те му позволяват да експериментира и да променя очите си до толкова, че да изглежда добре.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Мнениеот BettyBoop » 03 Апр 2017, 19:58

Най-лесно е да се иде поне един път на професионален гримиор и той да даде насоки кои места как да се подчертават или пък тушират. Гримът наистина умее чудеса, когато човек е опитен да го нанеса в дочни дози на точни места. И никой да не заподозре.
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Re: Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Апр 2017, 09:34

Според мен чак да се променя окото и формата с очна линия е малко възможно, аз искам да имам хубаво голямо око и голям клепач, ама имам по-скоро паднал и не мога да си сложа дебела очна линия, защото изглеждам смешно...някои форми просто не се поправят.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Мнениеот BettyBoop » 04 Апр 2017, 14:30

Тогава няма да е само очна линия, а и други основи, сенки.. Общо взето гримът буквално може да променя физиономии, но си трябва и талант от този, които го нанася. Като за ежедневието по 2-3 неща ако научим, горе доли стигат :)
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Re: Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Мнениеот skyfly » 13 Апр 2017, 11:09

И аз съм виждала супер много трансформации, само с грим. Нонаистина те използват толкова много продукти и променят буквално лицето. С домашното ежедневно гримиране не вярвам да може да се промени много формата на очите., освен ако не сте вроден талант.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Мнениеот Rali_hr » 13 Апр 2017, 15:06

Е все малко може да се промени, да се извият или нещо, но само с очна линия не, трябва да се използват и сенки и примерно бял молив, за да създаде усещането за по-големи очи.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Май 2017, 11:40

Е, сигурно може да се издължи малко линиятан окото, да се вкара котешки поглед, но големи промени малко вероятно, освен с много професионален грим, да се отвори повече окото с бели моливи.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Мнениеот Роуз » 17 Яну 2019, 16:07

Аз съм голям фен на очната линия и когато имам време си слагам. Дори и да не промени много формата на окото, му придава различна дълбочина и изразителност.
Роуз
 
Мнения: 136
Регистриран на: 08 Ное 2018, 10:10

Re: Възможно ли е да променя формата на очите си с очна линия?

Мнениеот Tinki » 22 Яну 2019, 17:57

До известна степен може да се коригира и подобри формата, но започнат ли годинките да си личат, само блефаропластиката може да помогне.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron